Merkez köyden merkeze btr görevlendirme

Kodla Büyü

Nemelazim68

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar Aksaray merkeze bağlı 25 km uzaklıkta bir köyde bilişim öğretmeniyim. Okulumuzda akıllı tahta yok bende merkezdeki boş okullara btr görevi istedim. İl formatörü bunun kesinlikle yapılmayacağını yolluk yevmiye gerektirdiğini söyledi. Yolluk yevmiye başka ilçe olduğunda olmuyor muydu? Bu şekilde görev alan var mı? şimdiden teşekkürler

Çoğu köy öğretmeni sizinle aynı durumda hocam. Ben de köy okulundayım, ilçede BTR yapıyorum. Hiç bir sıkıntı olmadı bugüne kadar.

Kütahya merkeze bağlı Seyitömer kasabasında görev yaparken merkezde bulunan Spor Lisesinde BTR oldum. Bildiğim kadarıyla bu şekilde yapılabiliyor.
Şu an ben de Aksaray'da görev yapıyorum. Şube müdüründen kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Merkeze bağlı koydeyseniz merkez okullarına gorevlendirme istemeniz lazım. Hele ki merkezde oturup geliş gidiş yapıyorsanız yolluk yevmiye diye bir problem de olmaz.

Hocam önceki yıllarda benim durumumda bi öğretmeni merkeze görevlendirmişler adam sene sonunda milli eğitimi mahkemeye verip bütün yolluk yevmiyesini almış bunu söylediler ne kadar doğru bilmiyorum

Hocam önceki yıllarda benim durumumda bi öğretmeni merkeze görevlendirmişler adam sene sonunda milli eğitimi mahkemeye verip bütün yolluk yevmiyesini almış bunu söylediler ne kadar doğru bilmiyorum
bencede alır,o yüzden o şube müdürü yoğurdu üfleyerek yiyor.

Geri