Merkezi Hizmetiçi Eğitim Red Nedeni???

Kodla Büyü

caylakcekirge

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Merkezi olarak seçtiğim kurslardan birinin red nedeni olarak arkadaşlar "Merkezi olarak aynı yıl içerisinde tek eğitime katılabilirsiniz." ifadesinden merkezi olarak seçtiğimiz 5 kursdan yalnızca 1'ine mi gidebileceğiz anlamını çıkarmalıyız. :?: :?: :?:
Sanki birden fazla kursa gidilebilirmiş gibi geliyordu bana....

Bu arada aynı yıl içinde merkezi kurslara 1den fazla giden oldu mu arkadaşlar...

arkadşım benm bi arkadşım aynı yıl içinde değil 2, 3-4 birden gitmişti bazıları resen alınmıştı gerçi ama olsun. bu yıl bende aynı sorunla karşılaştımartık sadece 1 taneye katılabiliyoruz, çok saçma :x

bilisimci61' Alıntı:
arkadşım benm bi arkadşım aynı yıl içinde değil 2, 3-4 birden gitmişti bazıları resen alınmıştı gerçi ama olsun. bu yıl bende aynı sorunla karşılaştımartık sadece 1 taneye katılabiliyoruz, çok saçma :x
Bencede çok saçma, arkadaşın biri merkezi çıkan bir kursa rahatsızlığından dolayı rapor alıp gidemedi raporu da okul yoluyla gönderdi ve geçen bana söylediği: "Merkezi olarak aynı yıl içerisinde tek eğitime katılabilirsiniz." uyarısını aldığını söylüyor, artık hasta olmak da yok. Yani kursa ya gittin ya gittin yoksa artık bir sonraki seneye...ben bu işi gerçekten anlamadım. :?: :?: :?:

Ekli dosyalar

• res.PNG
    res.PNG
    15.3 KB · Görüntüleme: 741
hocam merkezi kurslara senede sadece 1 kere katılabiliyorsunuz. ama kursun devamı varsa örneğin web tabanlı içerik geliştirme kursu 2 ayrı kurstur ve 1.sine seçildiğinizde otomatik olarak sizi 2. kursa da resen alırlar.

sene içinde birde fazla kursa katılmak istiyorsanız kendinizi resen seçtireceksiniz. başka bir çaresi yok :)

evet resen seçtirmek içinde hizmet içi daire başkanlığında dayın olması gerek :mrgreen: :x

Hocam normal şartlarda bir tane isteğe bağlı sınırsız resen oluyor. ama bir projeye bağlı iseniz alabiliyorlar. WTIG kursunun 1. giderseniz 2. resen mesela.

peki bu kurslara resen alınmışsak nasıl iptal ettirebiliyoruz?kaç günlük rapor yeterli ve prosedür nasıl işliyor bilen var mı

2-3 günlük rapor yeterli. Kurs başlamadan önce (kursun ilk günü pazartesi ise haftasonu ya da cuma) rapor alırsanız işiniz kolay olur.

Bu günlerde çok revaçta olmasına rağmen bu konu ile ilgili dini bir yaklaşım bulamadığından işin o boyutunu her konuya bir fetva ile yaklaşan arkadaşlara havale ediyorum. :)

Geri