MERSİN BTR BAŞVURU NE ZAMAN ?

Kodla Büyü

AlimertX

Aktif Üye
Mersindeki arkadaşlar BTR görevlendirmeleri ne zaman başlayacak acaba bilgisi ola var mı ? Bazı arkadaşlar şöyle diyor 2.dönem görevlendirme olmayacak 1.dönem ki görevlendirmeler aynen devam edecek.. !!!

Hocam şimdi ben ilçeye yeni geldim başvuru yapmak istiyorum.. Bilgisayar öğretmeni olmayıp BTR yapanlar var.. Burada o zaman bir ahksızlık olmazmı ?

Hocam linkteki tarihe bakarsanız bugün saat 16:00 da yayınlanmış. Diğer ilçeler muhtemelen yarın yayınlar. Sanırım eş durumu ile geldiniz. Bulunduğunuz ilçe mem'e görevde olduğunuz okul aracılığı ile üst yazı şeklinde başvuracaksınız. Birisinde ihtiyaç bulunan okulların listesi var. Bilişim Teknolojileri öğretmeni olmanıza gerek yok. Eğer belgeniz varsa başvuru yapabilirsiniz.

phantosos' Alıntı:
Hocam linkteki tarihe bakarsanız bugün saat 16:00 da yayınlanmış. Diğer ilçeler muhtemelen yarın yayınlar. Sanırım eş durumu ile geldiniz. Bulunduğunuz ilçe mem'e görevde olduğunuz okul aracılığı ile üst yazı şeklinde başvuracaksınız. Birisinde ihtiyaç bulunan okulların listesi var. Bilişim Teknolojileri öğretmeni olmanıza gerek yok. Eğer belgeniz varsa başvuru yapabilirsiniz.
Çok teşekkürler hocam ilgilendiğiniz için.. Başvuruyu yaparım inşallah ama Yanlış hatırlamıyorsam öncelik Bilişim Teknolojileri öğretmenlerine veilmiyormuydu ?

Hocam ben durumu tam anlayamadım faz 1, faz 2 ve tercih edilebilecek okullar olarak üç liste yayınlanmış... biz bu iç listeden de seçim yapabiliyor muyuz ?

hocam hangi belgeleri istiyorsun

Ekli dosyalar

• liste.rar
    33.4 KB · Görüntüleme: 44
  • Yeni klasör.rar
    2.4 MB · Görüntüleme: 48
Hocam Mersin meb sayfasını açtığınızda ortada RESMİ YAZILAR yazıyor. Yazışmaları buradan takip ediyoruz

11 eylül e kadar ilçeye verilecek 12 sinde ilçe ile gönderecek. İl ne zaman keyfi yetip onaylar bakalım Allah bilir. Görevlendirme yapılana kadar ders almazsak ekders alamayacağız, nasıl olsa btr olacaksın diye boş dersleride vermezler, saçma sapan iş.

Arkadaşlar merhaba Tarsus'ta görev yapanlar, aşağıdaki sorularıma cevap verebilirler mi? Ben 4 senedir Van da calısıyorum eş özründen atama isteyeceğim. BTR görevlendirmeleri ile ilgili merak ettiğim bazı şeyler var bana konuyla ilgili yardımcı olur musunuz?
BTR görevlendirmeleri her okulda yapılıyor mu?
Başvuru yapan herkesin başvurusu kabul ediliyor mu?
BTR öğretmenleri kendi okulları dışında bir okulda göörev alıyorlar mı?(3-4 okula görevlendirme gibi)

japcann' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba Tarsus'ta görev yapanlar, aşağıdaki sorularıma cevap verebilirler mi? Ben 4 senedir Van da calısıyorum eş özründen atama isteyeceğim. BTR görevlendirmeleri ile ilgili merak ettiğim bazı şeyler var bana konuyla ilgili yardımcı olur musunuz?
BTR görevlendirmeleri her okulda yapılıyor mu?
Başvuru yapan herkesin başvurusu kabul ediliyor mu?
BTR öğretmenleri kendi okulları dışında bir okulda göörev alıyorlar mı?(3-4 okula görevlendirme gibi)
Özelden Yazdım

Mersin btr işlerini eskiye nazaran daha geç yapıyor. Eskideen okulun ilk gunu goreve baslayacak sekilde duyuru yapılır yazılar çıkardı.

Geri