Meslek liselerinde Haftalık ders çizergesi ?

Kodla Büyü

mfacil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
yeni sisteme kademeli olarak geçileceği yazılı ama bugun idare butun sınıflara uygulanacak yazı var dedi inceleme şansım olmadı bilgisi olan var mı?

Gelecek senenin ders dağıtımını hazırlayacağım

Ortak dersler tüm sınıflar seviyesinde, alan-dal dersleri 9. ve 10. sınıfta başlayarak kademeli şekilde değişecek. Megepte talim terbiyenin kararları var incelemeniz iyi olur

Ortak dersler tüm sınıflar seviyesinde, alan-dal dersleri 9. ve 10. sınıfta başlayarak kademeli şekilde değişecek. Megepte talim terbiyenin kararları var incelemeniz iyi olur
onu incelemiştim idareci meslekçi olmadığı için sanırım ondan kaynaklandı teşekkürler ilginiz için

Kademeli uygulanacak, megepte sınıf sınıf ayrılmış, daha ne yapsınlar.

Hocam talim terbiyenin işi bir kararda direk geçiş demişler sonra alanlara özel bir karar daha çıkarmışlar ilk karar okullara geldi öbür karar gelmedi diye biliyorum karşılık ondan

Ben anlamadım.... Bu sene 11 lerde yeni program uygulanacak mı uygulanmayacak mı...Yazıyı bulamadım

Kademeli mi olcak yani... Gecen sene mart ayında tüm sınıflarda gecilecek diye yazı gelmişti kafa karıştı

Hocam megep resmi siteden öğretim programlarına gir. Oradan 10-11 ve 12 için ayrı ayrı listeleme yap. Her seviyenin kaçar saat dersi olduğu çerçeve programların 10 larda yeni 11 ve 12 lerde eski olduğunu görebilirsin.

Geri