Meslek Lisesi Böte Maaş karşılığı ders sayısı

Kodla Büyü

baysukru

Aktif Üye
Arkadaşlar bilişim bölümü olmayan ticaret meslek lisesine 21. tercihten atanan tazminat alamayan Böteli birisi maaş karşılığı kaç saat derse girmesi gerekir..??
20+29 mu?
15+15 mi?

BAYSUKRU' Alıntı:
karinca_52' Alıntı:
fark yok ilköğretimdeki gibi
öncelikle teşekkürler
peki ders olarak ofis,bilgi iletişim tek,mesleki gelişim,klavye ve seçmeli bilgisayar derrslerine girebilirmi?

mesleki gelişim alan derslerinden sayıldığı için giremniyor hocam.. girip giremediği dersler 80 sayıl talim terbiye kurul kararı ekinde verilmiş.. meslek liselerinin alan derslerine giremez diye yazaıyor orada da..

tayinci42' Alıntı:
mesleki gelişim alan derslerinden sayıldığı için giremniyor hocam.. girip giremediği dersler 80 sayıl talim terbiye kurul kararı ekinde verilmiş.. meslek liselerinin alan derslerine giremez diye yazaıyor orada da..

Merhaba Hocam,
meslek liselerinin alan derslerine giremez yazısını paylaşabilir misiniz. ben aradım ama bulamadım. önemli benim için. teşekkürler.

Ekli dosyalar

• ttkb80.JPG
    ttkb80.JPG
    111.1 KB · Görüntüleme: 1,162
Bu çizelgeden çok bir şey anlaşılmıyor yine deve kuşu gibi bişi olmuş. Adam atanamadığı okulda nasıl bilişim alanının alan ve dal derslerine girer. Hem şu 26 yı açma olayı bir şehir efsanesi gibi geldi bana hani eş durumunda 90 km sehir efsanesi gibi.

ebfo45' Alıntı:
Bu çizelgeden çok bir şey anlaşılmıyor yine deve kuşu gibi bişi olmuş. Adam atanamadığı okulda nasıl bilişim alanının alan ve dal derslerine girer. Hem şu 26 yı açma olayı bir şehir efsanesi gibi geldi bana hani eş durumunda 90 km sehir efsanesi gibi.
@ebfo45 hocam atanamıyoruz ama orada görevlendirme ile orada ders görevi verilebiliyor.

Bir de şu var, mesela halk eğitimde böteliler teknik öğretmen gibi maaş karşılığı 20 saate tabi ve teknik lise müfredatına benzeyen 4. seviye mesleki eğitimlerin hepsini de kursiyer olursa biz açabiliyoruz. Öyle bir tezatta mevcut. Halk eğitimleri de ilk atama yada il dışında pek açmıyorlar bize ama norm fazlası yer değiştirmelerde hep açık oluyor :D

Geri