meslek lisesinde çalışanlara bir sorum var ?

Kodla Büyü

absent

Site Gezgini
değerli meslektaşlarım. megep ders bilgi formalrını inceledikten sonra aklıma bir soru takıldı. ve çözümü bilen varsa yardımını istiyorum. corel ve photoshop gibi proğramları anlatabileceğiz bir modul yokmu. yada bu programları hangi modül altında yada hangi ders adı altında anlatabiliriz. en uygunu grafik animasyon gibi duruyor ama onunda içeriği ders bilgi formalrında belirtilmiş. fikirlerinize ihtiyacım var yada sizler bu konu ile ilgili ne gibi uygulamalar yapıyorsunuz.

Hocam Grafik ve Animasyon dersi var, Fireworks anlatılıyor modüllerde. Ama bazı okullarda bunun yerine photoshop da anlatanlar var bildiğim kadarıyla...

Hocam ben 12.sınıfta İşletmelerde beceri Eğitimi dersi içerisinde anlatıyorum. Stajda da olabilir. Hiç olmadı yıl içinde aralara sıkıştır.Fakat modül yok ek kaynaklardan faydalan...

benımde kafama takılan o oldu hocalarım. seçmeli olrak seçmeye kalksak hangi ders adı altında anlatacaz. işletmeyi bölmüyoruz hocam biz. stajda geçiriyorlr o dersi. grafik içine gayri resmi sıkıştırıla bilir ama ben sınav uygula tarzı değerlendirmelerde yapmak istiyorum photodan özellikle. günümüzde fireworks dan daha etkli sonuçta. ileri web uygulamalrı dersi adı altında verebilirmiyizki. sonuçta web için bu programlarda :)

İleri web uygulamalarında ASP veya PHP anlatılır hocam.. En uygun Grafik ANimasyon dersi içinde anlatılmasıdır... Hocam photoshop anlatırsınız aynı uygulamaları Fireworks ta da yaptırırsınız.. zaten panelleri aşağı yukarı aynı...Ders zaten 6 saat zamanınız olur uygulamalar için....

hocam grafik ve animasyon dersinden başka çaren yok.
sene başı zümrede kararını al ve uygula..
sorun çıkmaz.

daha kapsamlı araştırdım ve dediğiniz gibi grafik ve animasyon dersi içerisinde anlatılacak başka çare yok gibi. cevaplar için teşekkürler.

Geri