Metin dönüştürücüsü yüklenmemiş uyarısı

Kodla Büyü

mustafa431

Seçkin Üye
Seçkin Üye
PPS dosyasını açarken "PPT anahattan okuyamıyor, Metin dönüştürücüsü yüklenmemiş" uyarısı veriyor, ve dosya açılmıyor
ne yapmam lazım bu tür bir problemle karşılaşan var mı yardımlarınızı bekliyorum

sevgili alideniz2000, çözdüyseniz bir link verme olanağınız varsa çok sevinirim.Ayrıca nasıl çözdüğünüzü bizimle paylaşırsanız çok memnun oluruz.Çünkü buna benzer 5-6 dosya(PPT) daha var.

bu dosyanın uzantısı .pot ben de şimdi indirdim. office 2007 var ve herhangi birşey yapmama gerek kalmadan açıldı. pot uzantılı olması şablon olarak kaydedilmiş olması demek. bu yüzden açamıyor olabilirsiniz.

Sayın alideniz tamam anladık her mesajına kurs alıp formatör olduğunu yazmışsın. sidik yarıştırmasına girmiyor burada kimse. nedir bu 4 yıl bilgisayar eğitimi almış olanlardan yana kuyruk acın anlamış değilim. Neyse dosya .pot uzantılı .potx değil yani 2007'den önceki sürümlerde yapılmış olma ihtimali de yüksek. 2007de uzantıların sonunda x harfi de vardır. o nedenle dönüştürücülük bir olay yok aslında. bilginiz olsun.

2007 dönüştürücüyü de ben vereyim bari
http://rapidshare.com/files/82011493/Fi ... si.com.rar
bir de dosyanızın uzantısını ppt yapmışsınız. Onu silin uzantısı pptx olsun.

Formatör - Bilişimci atışmalarından sonra bişey paylaşmamaya özen gösteriyorum. Ama gene de dayanamadım. BT Öğretmenleri meşguller galiba (!). Arkadaşın işi görülsün bari.

Geri