Metin Kutusu resim?

Kodla Büyü

acer50

Süper Üye
Süper Üye
uyguyama yaparken öğrenciler sordu yapamadım valla, bi sorayım dedim. Metin kutusu çizip içine küçük bir foto, yanına yazı koyamadık. metin kutusundaki fotoğrafın resim bçimlendir, düzen bölümü pasif oluyor, sıkı ya da kare yapılmıyor, var mı bilen?

NOK: Office 2003

musluğa hortum ve sevgilimle tekrar birleştim başlıkları kadar ilgi görmedim :( ya da anlatamadım heralde sorunu

yarın başınıza gelir yapamazsınız inşallah

örnek

Ekli dosyalar

• Olmayan uygulamalar.rar
    24.1 KB · Görüntüleme: 45
hocam pratik bi çözüm aklıma geldi metin kutusunun içine bi tane daha metin kutusu çizebilirsiniz.
bu arada beddua etmeyin hocam :D

Benim de başıma geldi hocam, o dediğiniz ne yazık ki olmuyor. En iyisi tablo yapmak.

seldabal' Alıntı:
hocam pratik bi çözüm aklıma geldi metin kutusunun içine bi tane daha metin kutusu çizebilirsiniz.

valla hocam bi deneyip öyle yazsaydın keşke, o pratik işi denedim önceden, olmadı

acer50' Alıntı:
seldabal' Alıntı:

valla hocam bi deneyip öyle yazsaydın keşke, o pratik işi denedim önceden, olmadı
belki 2003 te olmuyordur hocam etrafımda hiç 2003 yok 2007de oluyor. deneyipte yazdım zaten, her zaman sağlam kazığa bağlarım eşeğimi:)

Metin Kutusu Biçimlendir- Düzen menüsünden metnin arkasına seçseniz. (Resim biçimlendir değil)
:)

Geri