Microsoft office Ev ve ogrenci almayı dusunuyorum

Kodla Büyü

yesimk06

Süper Üye
Süper Üye
Microsoft office almayı düşünüyorum. Uygun fiyatli bir sekilde nasıl alabilirim? İndirime girdiği dönemler oluyor mü? Birden fazla kisi alıp ücreti paylaşabilecek miyiz?

halk' Alıntı:
http://tr.libreoffice.org/

Libre office Türkçe ve ücretsiz. Şu anda ücretsiz ofislerin içinde tartışmasız en gelişmişi. Pardusta da bu var zaten.
Teşekkürler hocam. Microsoft office belgelerini acıyor mü? iPad de kullanabiliyor muyuz bilginiz var mı?

bence de libreoffice hocam kullanıyorum memnunum office belgelerini açıyor
flashdisk in varsa (8 gb yetiyor) liberkey diye bir program var onu indir flashdiskine kur ücretsiz içerisinde libre office, 7zip vs gibi işine yarayabilecek hemen her programın ücretsiz ve taşınabilir alternatifi var üstelik istersen hem kendi sitesinden hemde portableapps.com dan taşınabilir program indirip kurabiliyorsun bu programın içine

Bence de o kadar para vermenize gerek yok hocam. Ben şuan libre office kullanıyorum ve hiç bir sıkıntı çekmedim şimdiye kadar. open office kullananlar da var.

ferdierdem55' Alıntı:
Bence de o kadar para vermenize gerek yok hocam. Ben şuan libre office kullanıyorum ve hiç bir sıkıntı çekmedim şimdiye kadar. open office kullananlar da var.

Open office'in programcıları oracle ile papaz oldular ve libre office olarak yeni bir open office dallanması oluşturdular. Üstelik yeni open office sürümlerinde Türkçe desteği yok ama libre office için böyle bir sıkıntı yok. İsteyenler 4.0 sürümünü de indirebilir. Yalnız henüz beta.

Normal ofis belgelerini de libre office ile açabilirsiniz.

Kurdum denedim hocam. İs görüyor yeterli. Teşekkür ederim. Çizim programı neyin alternatifi? Publishera alternatif bir program da lazım bana.

2007 yi almıştım, 2010'u şu anda 150 lira, 3 bilgisayara kurabiliyorsunuz. Modası daha 5 sene geçmez, böyle düşününce çok değil aslında. Ama publisher vb. yok pakette gittiği yere kadar ücretsiz alternatiflerini kullanmak mantıklı

Vatandan 150 TL 3 bilgisayar için aldım eylüldeydi sanırım, gönül rahatlığı ile kullanıyorum. Öncesinde libreoffice kullanıyordum çoğunlukla. 50 TL ofis paketi için çok değil.

Publisher alternatifi olarak Scribus kullanabilirsin hocam bence başarılı bir çalışma portable ı da var ben indirip liberkey e ekledim. :)

Geri