Microsoft Ofis 2003 Portable All İn One ( Nette başka yerde arama bulamazsın )

Kodla Büyü

dellykt

Site Gezgini
Microsoft Ofis 2003 Portable All İn One ( Nette başka yerde arama bulamazsın )

Arkadaşlar tekrardan merhaba;

Paylaşım yaptığım konulara kendi bilgilerimi eklediğimi daha önceki yaptığım sunumlarda söylemiştim. Kısaca programdan bahsedeyim. Adından da anlaşıldığı gibi Microsoft Ofis 2003 uygulamasının portable versiyonudur. All İn One yani hepsi bir arada uygulama demek. yani bu şu demek arkadaşlar word, excel, powerpoint ve outlook tek pakette birleştirilip paylaşıma sunulmuştur.

Program ingilizcedir. Türkçe portable bulamazsınız zaten. bulan olursa paylaşsın bende indireyim.

Not: Windows7 de denendi. Sorunsuz çalışıyor. Windows10 da ise sadece excel çalışıyor diğerleri hata veriyor , hatanın sebebini çözemedim.hatanın sebebini çözen olursa burdan paylaşsın diğer arkadaşlara da faydası olmuş olur.
Peki ingilizce olan bu programı niye indireyim ki diyeniniz oluyordur belki. hemen ona da açıklık getireyim. arkadaşlar ofis yüklü olmayan bilgisayarda acilen çıktı almanız gerekti ya da dosya içerine bakmanız gerekiyor kısa süreliğine.işte program burda tam da işinize yarıyor.programın açılması 2 sn bile sürmüyor. diğer türlü bilgisayara ofis kurmaya kalktığınızda harcanan zamanı az çok biliyorsunuz.

PortOffice.jpg

İndirme Linki

http://turbobit.net/51z8n3kw3id6.html

2003 kullanan var mı hâlâ? Ben 2007 kullanıyorum, ona da 5 yıl önce geçtim. Ama pek sanmıyorum artık 2007 kullanan bile az ki 2003 kullansınlar.

2003 kullanan var mı hâlâ? Ben 2007 kullanıyorum, ona da 5 yıl önce geçtim. Ama pek sanmıyorum artık 2007 kullanan bile az ki 2003 kullansınlar.
konu açıklamasını dikkatli okursanız niye kullanmanız gerektiği açıkladım.bizde biliyoruz aradan 15 sene geçtiğini.kimsenin bu zamanda ofis 2003 kullanmayacağını. ama bu portable versiyondur.yani acil bir durumda işinin hemen görülmesi için hazırlanmış pakettir.

Google dökümanlar kendini baya geliştirdi. Uyumluluk gayet iyi. Aynı zamanda ücretsiz ve bulut.

tnctr' ye üye alımı kapalı mıdır? üyelik doğrulama mailini bir türlü alamıyorum, ya da bana burdan linkleri verebilecek olan var mıdır arkadaşlar?

Son düzenleme:
Hey gidi ofis 2003. Ne günlerimiz geçti seninle. Nostalji köşesi oldu :)

Benim bilişim sınıfında hala Office 2003 var ve değiştirmedim. Çünkü bilgisayarlarda en az 15 yıllık. Hurda sayılır.

Geri