Microsoft Teams Hakkında

Kodla Büyü

emrahsahan

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Microsoft Teams de öğretmenlere ders atama, öğrencileri tanımlama, yoklama alma ve yönetici olarak işlenen dersleri görebilme gibi özellikler varmış. Bu konuda bilgisi olan var mı? Ücret nedir?

İşlenen dersleri görebilme konusunda bilgim yok ama diğerleri var. Birde zoomdaki gibi bütün öğrencilerin görüntüsünü göremiyorsunuz sadece 4 kişi görünüyor ve konuşan kişiler o 4 içinde yer alıyor konuştukça değişiyor.
Not : Katılımcı listesinde katılan herkesin adı var ancak görüntü olarak konuşan konuştukça görünüyor

İşlenen dersleri görebilme konusunda bilgim yok ama diğerleri var. Birde zoomdaki gibi bütün öğrencilerin görüntüsünü göremiyorsunuz sadece 4 kişi görünüyor ve konuşan kişiler o 4 içinde yer alıyor konuştukça değişiyor.
Not : Katılımcı listesinde katılan herkesin adı var ancak görüntü olarak konuşan konuştukça görünüyor

Hocam ücretli mi Bilsem de kullanmak istiyorlar. Bilsem de Eba Canlı Ders olayı yokmuş. Bir de Microsoft Türkiye ile iletişim kuramamışlar. Ulaşamamışlar.

Okulun k12 mail adresi ile alınan üyeliği yönetici yapamadım. Nasıl yaparım yardımcı olabilecek varmı.

Bende merak ediyorum kayıt nasıl yapılıyor bilen biri yardımcı olabilir mi

https://signup.microsoft.com/signup...FFPACK_FACULTY&culture=tr-tr&country=TR&ali=1
Bu linkten okulu kaydetmeniz gerekiyor.Ben de bugün bir kaç saat önce keşfetmeye başladım.
Ekran görüntüleri_20201001-161559.png hocam şöyle bir hata aldım, süresi mi dolmuş?
Yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum, yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar?

Okulun k12 mail adresi ile alınan üyeliği yönetici yapamadım. Nasıl yaparım yardımcı olabilecek varmı.

Bende merak ediyorum kayıt nasıl yapılıyor bilen biri yardımcı olabilir mi

Aynı soruların çözümünü bende arıyorum.
Ögrencileri teams nasıl kaydecegiz? Kullanıcı adi ve sifreleri nasıl veriliyor.
Teams üyeliğini başlattım. Ekipler ve kanalar oluşturdum. Hatta öğrencileri ekibe kodla davet etmeyi anladım. Ama ögrenci bilgileri toplu şekilde excel formu yada CSV dosyası şeklinde nasıl atacağım sisteme.
Microsoft School Data Sync sistemine giriş yapamıyorum

Aynı soruların çözümünü bende arıyorum.
Ögrencileri teams nasıl kaydecegiz? Kullanıcı adi ve sifreleri nasıl veriliyor.
Teams üyeliğini başlattım. Ekipler ve kanalar oluşturdum. Hatta öğrencileri ekibe kodla davet etmeyi anladım. Ama ögrenci bilgileri toplu şekilde excel formu yada CSV dosyası şeklinde nasıl atacağım sisteme.
Microsoft School Data Sync sistemine giriş yapamıyorum
portal.office.com üzerinden giriş yapıldığında - Yönetim - Kullanıcılar - Birden çok üye ekle bu yoldan csv formatında toplu ekleme yapabilirsiniz

portal.office.com üzerinden giriş yapıldığında - Yönetim - Kullanıcılar - Birden çok üye ekle bu yoldan csv formatında toplu ekleme yapabilirsiniz

Hocam yönetim paneli açılmıyor. DNS doğrulama istiyor. Okullar için verilen 365 lisansları da öğretmen hesabı ne yazık ki yönetim paneli yok.

Merhabalar. Okulumuz teamsin 2 aylık ücretsizini kullanıyordu. Şimdi ücretliye geçecez. Txt uzantilı etki alanı dosyasını okul web sitesine eklenmesini istiyor teams ama meb panel txt uzantılı dosya kabul etmiyor. Ücretli teamse geçerken ne tavsiye edersiniz. Ne yapmak gerekir acaba?

Geri