Mikrodenetleyiciler ve Gömülü Sistemler Kursu- Katılacaklar

Kodla Büyü

volkankoc

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mikrodenetleyiciler ve Gömülü Sistemler Kursu
Evet arkadaşlar Başkent öğretmen evinde yapılacak olan kursa kimler geliyor.

Ben yedektim cıkmamıs, arkadaşa cıkmış. Bilgi aldınız mı arkadaşlar Uçak bileti ödüyorlar mı, Cuma günü ne zamana dönüş bileti alınabilir?

ödeniyor ama uçak ödemezler otobüs parası öderler. Ben cuma öğlene uçak bileti alıyorum.

Pazartesi görüşürüz arkadaşlar. Orada açıklarız olayı :)

Bu arada Mehmet Güverdik Hocamızdan mail geldi değil mi hepinize?

Yani o mesajdaki malzemeleri getir iseniz daha verimli bir kurs olur.

Bu tür hizmet içi eğitimlere ne yazıkki başvuramıyorum bile. İşitme engelliler meslek lisesinde görevliyim. müfredatımız meslek lisesiyle aynı ancak mesleki eğitime değil özel eğitim müdürlüğüne bağlı olduğumuz için başvuru bile yapamıyoruz. Başvuru şarları bağlı olduğumuz müdürlüklere göre değilde doğrudan alanlarımıza göre olsa ben ve benim durumumda olanlarda yararlanırdı.

mevzuat' Alıntı:
Bu tür hizmet içi eğitimlere ne yazıkki başvuramıyorum bile. İşitme engelliler meslek lisesinde görevliyim. müfredatımız meslek lisesiyle aynı ancak mesleki eğitime değil özel eğitim müdürlüğüne bağlı olduğumuz için başvuru bile yapamıyoruz. Başvuru şarları bağlı olduğumuz müdürlüklere göre değilde doğrudan alanlarımıza göre olsa ben ve benim durumumda olanlarda yararlanırdı.
Ben bu calismanin ilk calistayinda vardim ikincisinde ayni sebepten almadilar :) mebde mantikli is aramamak lazim. Bundan sonra etliye sutluye karismama karari aldim. Bosuna yorulmaya gerek yok.

Mobil gönderidir.

Merhaba bu kurs hizmetiçi eğitim bölümünde res'en kursiyer alımı bölümünde bulunduğu için başvuru yapamadım. Kursa katılım için ölçütler nelerdi katılan arkadaşlardan öğrenebilirmiyim. Katılmak istediğim bir kurstu, hayırlısı yeni kurslara artık.

İlde seçilen birer kişi resen alındı. İlde hizmetiçi işlerine bakanlara sorun kimi niye nasıl seçmişler diye.

MEBBİS'de kurs planlamalarında var PIC C ile programlama var, umarım düzenlenir. Otomasyoncular olarak bekliyoruz, inşallah bir alan kısıtlaması ile karşılaşmayız.

Geri