Milli Eğitim Şürası Kaldırıldı!

Kodla Büyü

gglemas

Seçkin Üye
Seçkin Üye

Milli Eğitim Şürası Kaldırıldı!​

Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre Milli Eğitim Şürası yönetmeliği yürürlükten kaldırıldı. Karar Resmi Gazete'de yer aldı. Kaynak linki

Mili Eğitim Şurası, Milli Eğitim Bakanlığı'nın en yüksek danışma kuruluydu. Milli Eğitim Şurası, Türk millî eğitim sistemini geliştirmek, niteliğini yükseltmek için eğitim ve öğretimle ilgili konuları tartışmak ve tavsiye kararları almak için toplanırdı.

YÜRÜRLÜKTEN KALDIRILDI

Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre Milli Eğitim Şürası yönetmeliği yürürlükten kaldırıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan imzalı karar Resmi Gazete'de yayınlandı.

eğitim öğretime hiçbir faydası olmayan projeler dahil her şey kaldırılmalıdır. eğitimde öze dönmeliyiz. aksi halde sonumuz karanlık.

Şu an devlet o kadar hantal hale geldi ki Tek bir müsteşarın işini 4 yazıyla (DÖRT) bakan yardımcısı yapmaya çalışıyor her birinin kalemleri alt kadroları makam aracları vesaire bu kadar bürokrasiye ne gerek

Öğretmene yük getiren işler kaldırılmalıdır.Ayrıca okullarda idare kadrosu azaltılmalıdır.Bizde 3 idareci var.Müdür geziyor, diğeri kuşlara yem atıyor, diğeri soruşturma geçirmiş memleketime gitsem diyor.

Son düzenleme:
Geri