Milli Eğitim Bakanı Kim Olur Sizce

Kodla Büyü
Guzergah degişmedikten sonra makinistin kim oldugunun onemi yok. Tren varacağı noktaya varır.

öğretmenlerin tatilinin 3 ay olmadığını bilen biri gelsin razıyım :sleep: :sleep:

Bakanlık Hüseyin Çelik'ten bu yana otomatik pilotta olduğu için kim gelse sorun olmaz diye düşünüyorum.. :roll:

"MEB otomatik pilota bağlanmıştır

Milli Eğitim Bakanlığı görevini Nimet Çubukçu’ya devreden Çelik konuştu

ANKARA- Hüseyin Çelik, Milli Eğitim Bakanlığı görevini Nimet Çubukçu’ya törenle devretti. Çelik, törende şöyle konuştu: “Yapısal reform, değişim, dönüşüm adına ne varsa MEB’de yapılmıştır. Tepki çekeceğini bile bile hiç kimseden çekinmeden korkmadan yapılmıştır. Milli Eğitim Bakanlığı otomatik pilota bağlanmıştır. Çünkü atama şekli belli, yapılanlar belli, öğretmen ataması belli, atama esasları belli, okulların işleyişi belli. Bazıları tabii boşuna seviniyorlar. İktidar değişmedi, bakan değişti.” Çubukçu da konuşmasında, “Sayın Başbakanımızın böylesine önemli bir görevi bir kadın bakana teslim etmesini, Cumhuriyet tarihinde bir ilk olması açısından da çok önemsiyorum” dedi. Bu arada Çelik basın toplantısındaki konuşmasını tamamladıktan sonra, Personel Genel Müdürlüğünde görev yaptığı bildirilen bir memur “Sizi, ’eğitimi, adaleti, liyakatı istişareyi ihmal etti’ olarak hatırlayacağım” dedi."

http://www.gazetevatan.com/-meb-otomati ... 97-gundem/

Geri