Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı sorunu çözmüş

Kodla Büyü

mustafa16

Site Gezgini
Milli Eğitim paralı oluyor
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, her şeyi devletten bekleme anlayışının değişmesini gerektiğini söyledi. Harun GÖKÇEOĞLU/YOZGAT,(DHA)
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, bütçede en büyük payın Milli Eğitim’e ayrıldığını belirterek, bunun da yeterli olmadığını, her şeyi devletten bekleme anlayışının değişmesi gerektiğini söyledi. :?:
İncelemelerde bulunmak üzere Yozgat’ta bulunan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Yozgat Belediyesi Kent Park tesislerinde düzenlenen kahvaltıda, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve basın mensuplarıyla bir araya geldi. STK temsilcilerinden Yozgat’ta eğitimin sorunları ile ilgili görüşlerini alan Bakan Avcı, kayıt ücretleri ve okul aidatları konusuna değindi. Avcı şöyle konuştu:...
şu öğretmenler olmasa , daha da iyi olacak ama...
http://sozcu.com.tr/2013/gundem/milli-e ... luyor.html

ne zamandır sesi çıkmıyordu. demek ki dersine iyi çalışmış.

Ekli dosyalar

• AVCI.jpg
    AVCI.jpg
    70.5 KB · Görüntüleme: 490
Okullara temizlik, güvenlik gibi en temel hizmetleri sağlarken para yok. Veli katkı yapsın, öğretmen para toplasın isteniliyor.
Fatih projesi adı altında birileri zengin olurken ise dünyanın parası geliyor. Etkileşimli tahtanın her liseye ve her dersliğe kurulması ne kadar mantıklı, her öğrenciye tablet dağıtmak ne kadar doğru ?

Geri