Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Milli eğitime görevlendirilen müdür yardımcısı ek dersi

Konu, 'Sorunlara Resmi Kurumlardan Gelen Cevaplar' kısmında mtunay tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. mtunay

mtunay Site Gezgini

Arkadaşlar merhaba okulumuzdan bi müdür yardımcısı milli eğitim müdürlüğü argeye görevlendirildi. Pansiyondan sorumlu olarak çalışıyordu. Pansiyondan sorumlu müdür yardımcıları 28 saat ek ders alıyor. Şimdi tereddütte kaldık bu hocamız kaç saat ekders alacak. Bilgisi olan var mıdır?

katafalk bunu beğendi.
  2. katafalk

katafalk Seçkin Üye Seçkin Üye

Bildiğim kadarıyla kadrosunun olduğu yerden ziyade görevlendirildiği yere göre ek ders verilir. BTR, sınav hizmetleri, MEBBİS, arge vs hep 18 saat duydum.

mtunay bunu beğendi.
  3. omerfd

omerfd Aktif Üye

Kadrosunun bulunduğu kurumdaki ekdersi alır hocam. Toplu sözleşme hükümlerinde böyle bir madde vardı. Ekders yönetmeliğine atıfta bulunup hangisi yüksekse onu alır diye

mtunay, tarumoloji ve katafalk bunu beğendi.
  4. tarumoloji

tarumoloji Seçkin Üye Seçkin Üye

Geçici görevlendirilen yöneticilerin ek ders ücreti

(1) 2006/11350 sayılı Kararın 10 uncu maddesi kapsamında ders niteliğinde yönetim görevi karşılığında ek ders ücretinden yararlanmakta iken aynı Kararın 16 ncı maddesi uyarınca Milli Eğitim Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatı ile diğer kurumlarda görevlendirilen yöneticiler, 10 uncu ve 16 ncı maddede öngörülen ek ders ücretlerinden daha yüksek olandan yararlandırılır.

https://www.memurlar.net/haber/8507...plu-sozlesme-surecinde-uzlasilan-konular.html

katafalk ve mtunay bunu beğendi.
  5. yumakli

yumakli Aktif Üye

Kadrolu yoneticiler baska kurumda veya gorevde gorevlendirildiginde hangisinin ek dersi fazlaysa onu alir.

katafalk ve mtunay bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal