minik kızıma isim...

Kodla Büyü

boteci_Z

Aktif Üye
benim tarçınlı sütlacım taaa baharda doğacak inşallah..
ama şimdiden isim derdine düştüm babası ceylin ecrin vs diyor. ama ben sevemedim o isimleri.
hoş alımlı sade, okullarda duymaktan tiksinmediğimiz isimlerden arıyorum mimkünse...
sudenaz, elanur vs gibi isimlerden hazetmiyorm.
var mı hoş bir isim önerisi olan?
:idea:

Size bir öneri sunayım küçük kızı olan arkadaşlar kızlarının isimlerini yazsınlar belki birini hoşunuza gider. :D Hatta ilk ben başlayayım. AHSEN ÜLKÜ

Bizim tostikde Aralikda geliyor Asya Reyyan koyacagiz adini ben İpek ve Derin ismini cok istemistim esimde Aydolu diye tutturdu en son Asyada karar kildik

Benim minigimde nisanda dogacak, kizimin adi ela, isim oneriside gökçen ve miray dicem

kızımın ismi İNCİ hocam soyismim de GÜMÜŞ olunca ben inci yi seçtim ELİF te oldukça sevdiğim bir isimdir

çok güzeller hocalarım, çok teşekkr ediyorum. miniklerimiz sağlıklı sıhhatli gelirler inşallah...
İnci güzelmiş. diğerleri de çok hoş, ama maalesef bazılarından bıktım artık:)

Bence popüler bir isim vermeyiniz çocuğa. Günümüzde tuhaf tuhaf isim çok duyuyorum. Neden sadece benim çocugumda olsun kimse duymasın gibi bazı takıntılar var. Mesela neden kımse Fatma Zeynep koymuyor acaba ? Bence bu iki isim çok güzel

hocam öcelikle ALLAH analı balı büyütsün acılarını göstermesin. ben kızımın ismini KARDELEN NİSA koydum...

kendi ismim Zeynep olmasa ilk düşüneceğim isim olurdu...
Çook teşekkürler hocalarım, eşimle paylaşacağım isimleri :)
Belis diye bir isim duydum. "Aşkın ilk meyvesi" diye anlam uydurmuşlar. Gerçek bir kökeni olsa çok anlamlı olacaktı...

çift de kullanılabilir:
aybike sultan gibi...

Re: Ynt: minik kızıma isim...

Erva
Elif
Buse
Şevval
Rabia
Kubra

ELİF bizimkisi, ama koyarken uyarmışlardı,ismi gibi narin ince aynı zamanda dik duran inatçı olur diye, haklılarmış

muamma25' Alıntı:
bn iki ninemin adını birleştirip ayşe suitan yapacağıım :)

hocam benim kardeşimin ismi babaannem ve anneannemin isminden oluşuyor. ikisinin de tüm özelliklerini almış, inanın çekilmiyor :)

Eşim bu aralar ECEM olsun demeye başladı... isimleri not alıyorum beğenisine sunacağım bakalım :)

Kızım mart ayında doğdu ismi "Nursena" tavsiye ederim. Nur ve Sena isimlerinin birleşimi; sena övülmek anlamına geliyor.

Kızımın ismi Elif İlay, İlay beyaz çiçek demekmiş, ismi gibi bembeyaz bi kızım oldu :)

isim çocukları çok etkiliyor, dikkatli olmak lazım. benim güzel kızımın adı melek, göbek adı ayşe :)
Rabbim nazarlardan korusun, adını yaşatıyor bize :D

Geri