Faz1-Faz2 Windows 10 İmaj -MK-SERİSİ- Paylaşıma Kısa Bir Ara Verildi

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
V5.. serisi bitti.
V6 ve V7 Olarak 2 farklı versiyon olarak yetişirse haftaya çıkacak.
V6 Mevcut imajdaki gibi şifreli yönetici ve şifresiz kullanıcı şeklinde olacak.
V7 ise tamamen şifresiz Tek Yönetici hesabıyla gelecek.
tahtalara format çekecem bu sene hazırlayacağın en son sistemi bekliyorum.şimdiden emeğine sağlık

(MK-V6) Faz1-Faz2 Windows 10 İmaj MK-V5 başlığı altında yayında.

İmajın ayrıntılarını kendi web sitemdeki içerik bağlantı adreslerinden arındırıp forum kurallarına göre hazırlamak için şuan yeterli zamanım olmaması sebebiyle imajın ayrıntılarını indirme adresindeMK-V6-Kullanım Klavuzu adında bir pdf dosyasına ekledim.
İlerleyen günlerde zaman bulunca MK-V5'te olduğu gibi tüm ayrıntıları buraya içerik olarak ekleyeceğim.

MK-V6-WINDOWS Tam Format ve Sadece C Format (ikisi bir arada) DOSYASINI İNDİR

böyle hata alıyorum sebebi nedir aceba?

Ekli dosyalar

• IMG_20180801_115101.jpg
    IMG_20180801_115101.jpg
    135.4 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_20180801_120206.jpg
    IMG_20180801_120206.jpg
    210.8 KB · Görüntüleme: 56
BusyBox V1. (Ubuntu 1:1.15.3-1ubuntu5) built-in shell (ash)
Enter ‘help’ for a list of built in commands.

(initramfs) unable to find a medium containing a live file system.

gibi bi hata veriyor hocam tahtanın biri..

Hocam öncelikle teşekkür ederim. Bu imaj ile atak kullansak bir sorun oluşur mu? Kurulum yapaılırken herhangi bir ayar yapmamız gerekiyor mu?

Hocam öncelikle teşekkür ederim. Bu imaj ile atak kullansak bir sorun oluşur mu? Kurulum yapaılırken herhangi bir ayar yapmamız gerekiyor mu?
atak programı yeni bir güncelle almadıysa öğrenciler aşabiliyor diye biliyorum. 360 virüs programındaki kendini koruma özelliğini devre dışı bırakıp atak programını kurabilirsiniz.
açıklar kapatıldıysa sorunsuz çalışır

İmaj dün itibariyle tam güncel hale getirildi.
Soru sormadan önce lütfen konu içindeki yazılan mesajlara göz gezdirin. İmaj 1 yıllık olduğu için çıkan ve çıkabilecek sorunlar belli olup cevaplarıda genelde verilmiş durumda,
Güle Güle Kullanın.

Hocam Allah emeklerinizin ecrini versin güzel bir hizmet yapmışsınız

Hocam emeklerinize sağlık bende imajınızı sorunsuz bir şekilde okulumda kullanıyorum. Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var okulumda alt yapı kurulmadı ve internetle ilgili sorunlar var. öğretmen arkadaşlarım telefonlarından bağlanıyor bazen bu yüzden güncellemeleri tamamen kapatmak istiyorum bunun kalıcı yolu nedir.

Hocam emeğinize sağlık bende kurdum imajınızı. Atak 2.0 kurmak isteyen arkadaslar varsa Total 360 tamamen kaldırılmadan hata veriyor sürekli. Devredışı bırakmak ise yaramiyor.

Hocam emeklerinize sağlık bende imajınızı sorunsuz bir şekilde okulumda kullanıyorum. Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var okulumda alt yapı kurulmadı ve internetle ilgili sorunlar var. öğretmen arkadaşlarım telefonlarından bağlanıyor bazen bu yüzden güncellemeleri tamamen kapatmak istiyorum bunun kalıcı yolu nedir.
Hizmetlerden kapatabilirsiniz ama windows yine açabiliyor otomatik.

Bu versiyon ile Atak deneyen oldu mu arkadaşlar? Okuldakiler tutturdu illa atak diye. 1.09 mu yoksa 2.0 mı kursak acaba? Deneyimleyen var mı? (Bu imajın eski versiyonları ile ilgili fikirlere de açığım)

Bu versiyon ile Atak deneyen oldu mu arkadaşlar? Okuldakiler tutturdu illa atak diye. 1.09 mu yoksa 2.0 mı kursak acaba? Deneyimleyen var mı? (Bu imajın eski versiyonları ile ilgili fikirlere de açığım)
Windows 10'da Atak 1.09'da öğrenci sanal masaüstünü kullanarak programı aşıyor. Atak 2.0 ise yönetici hesabı ile çalışmak istiyor, yönetici izni vermezsenizde program çalışabilir ama programı bir daha kaldıramazsınız. Atak 2.0 test aşamasında kaldı sanırım. Alternatif programlara bi göz atın.

hocam çok teşekkürler. Güncel imajı kurdum. herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım. scrach2, 360 total security, kodu game lab, office programları , antropi, fatih kalem gibi ihtiyacım olan tüm programlar yüklü ve hatasız çalışıyor. Allah razı olsun. formu doldurdum, şifre bekliyorum.

öncelikle emeğinize sağlık hocam. ilk kurarken tam format atın demişsiniz. şu an tahtalarda 8.1 yüklü(faz2). bu imajı yüklerken tam format atarsak, tüm diski sileceği için windows etkinleştirmede lisans anahtarıyla ilgili bir sorun çıkar mı? teşekkür ederim.

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri