Faz1-Faz2 Windows 10 İmaj -MK-SERİSİ- Paylaşıma Kısa Bir Ara Verildi

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
MK-V5'i Google Drivere yüklenmeye başladım. MK-V4'ü indirmeyin, yenisini bekleyin.
Tek İmaj 2 format seçenekli
İmaj Başlangıç ekranı resmi
mk-v5.jpg

hocam küçük klavyenin düzeltilmesi ve bu iki seçenek dışında başka bi fark varmı
Bu iki seçenek dışında, elektrik kesintilerin sistem onarım ekranına düşme oluyor ve sistem geri yükleme noktası olmadığı için onarım yapılamıyordu, windowsta varsayılan olarak sistem geri yükleme kapalı geliyor.
Bu sorunu fark ettim ve sistem geri yükleme noktasını açarak imajın son haliyle sistem geri yükleme noktası oluşturdum.

Bu arada İmaj adresi ve içeriği güncellendi.

Bu iki seçenek dışında, elektrik kesintilerin sistem onarım ekranına düşme oluyor ve sistem geri yükleme noktası olmadığı için onarım yapılamıyordu, windowsta varsayılan olarak sistem geri yükleme kapalı geliyor.
Bu sorunu fark ettim ve sistem geri yükleme noktasını açarak imajın son haliyle sistem geri yükleme noktası oluşturdum.

Bu arada İmaj adresi ve içeriği güncellendi.
Daha dün bütün tahtaları formatlamistim ama neyse bı daha yükleriz

hocam tahtalarım win 7. bu imajı direk yükleyebilirim di mi?
Windows 7 yüklü bilgisayardan ekteki gatherosstate.exe dosyası ile xml almadan windows 10 yüklemeyin.
GenuineTicket.xml dosyasını her makinada almalısınız. aldığınız dosyalara sınıf adları vererek salayıp makinayı etkinleştirme yapacağınız zaman klasör için de yer alan kısa yola tıklayıp yapıştırdıktan sonra adını GenuineTicket.xml olarak değiştirin.
faz1 de daha önce yasal olarak windows 10 etkinleştirilmiş ise GenuineTicket.xml dosyasına gerek yok. ama windows 7 yüklü ise kesinlik GenuineTicket.xml dosyası almadan işlem yapmayın.
meb sertifika ve dyned ile alalaklı bir açıklama bulamadım hocam imajın tanıtımında nedir durum??
Her ikiside yüklü, dikkatimden kaçmış ilk mesajı güncelledim. Zaten meb sertifika yüklü olmasa etkinleştirme yapılamaz.

Ekli dosyalar

• win10lisans.zip
    779.2 KB · Görüntüleme: 65
v5 yayınlandıktan sonra başka bir değişiklik oldu mu hocam
V5 ile birlikte:
Dokunmatik klavye sorunu çözüldü.
Elektrik kesilmelerinde ortaya çıkan sistem onarım ekranında hata vermemesi, onarım sağlaması için sistem geri yükleme noktası oluştruldu
görev yöneticisi sınırlı kullanıcıda devre dışı bırakıldı.
10,3 Gb bir iso dosyası ile Hem TAM FORMAT hem de SADECE C SÜRÜCÜSÜ atabilme özelliği eklendi. bu özellik şuan ilk ve tek olarak bu imajda var sadece.
aklıma gelen bunlar.

V5 ile birlikte:
Dokunmatik klavye sorunu çözüldü.
Elektrik kesilmelerinde ortaya çıkan sistem onarım ekranında hata vermemesi, onarım sağlaması için sistem geri yükleme noktası oluştruldu
görev yöneticisi sınırlı kullanıcıda devre dışı bırakıldı.
10,3 Gb bir iso dosyası ile Hem TAM FORMAT hem de SADECE C SÜRÜCÜSÜ atabilme özelliği eklendi. bu özellik şuan ilk ve tek olarak bu imajda var sadece.
aklıma gelen bunlar.
bunu biliyorum hocam önceden söylemiştiniz.konu başlığını güncellendi olarak değiştirince acaba V5 te mi güncellendi diye merak ettim

bir önceki versiyonu flash belleğe atmıştım . ama flashı 3 parçaya ayırmış. onu eski haline nasıl getirebilirim?
dd yansıma modunda yazdırmıştım da

hocam merhabalar
1) zaman zaman baş belası haline gelen windows update ile ilgili sizin imajınızdaki durum nedir bilgi alabilirmiyiz? biz mi kapatacağız yoksa siz kapattınızmı...
2) diğer sıkıntı az evvel imajı yükledim masaüstündeki kapatma ikonu çalışmıyor "shudown.exe systme32 bulunumadı faan diyor" nasıl düzelteceğiz yapmışken tam yapalım bizde...

Hocam öncelikle emeğinize sağlık çok güzel pratik başarılı bir imaj olmuş şunu soracaktım aba admin ve v5 admin şifrelerini sizden nasıl alabiliriz?

hocam merhabalar
1) zaman zaman baş belası haline gelen windows update ile ilgili sizin imajınızdaki durum nedir bilgi alabilirmiyiz? biz mi kapatacağız yoksa siz kapattınızmı...
2) diğer sıkıntı az evvel imajı yükledim masaüstündeki kapatma ikonu çalışmıyor "shudown.exe systme32 bulunumadı faan diyor" nasıl düzelteceğiz yapmışken tam yapalım bizde...
1.windows update kapalı değil, kapatırsam etkinleşme sunucularıda kapanmış oluyor, etkinleşme sağlamıyor, Siz Kapatabilirsiniz.
2. Bu hata ile hiç karşılaşmadım. Şuan cepten yazıyorum kod ekleme şansım yok, netten bilgisayar kapat komutu diye aratıp simge özelliklerinden kodu yenileyin.

Hocam öncelikle emeğinize sağlık çok güzel pratik başarılı bir imaj olmuş şunu soracaktım aba admin ve v5 admin şifrelerini sizden nasıl alabiliriz?
İndirme adresinde Dikkat yazan bir dosya var orda açıklama var Hocam

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri