Mobil Arkadaş Bulma Uygulaması

Kodla Büyü

ysahin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bim evine git pilav iste kaşığı pilavın ortasına sapla o zaman annen baban sana mobil değil gerçek bir hayat arkadaşı bulmak için ellerinden geleni yaparlar... bir de semt ülke ile uğraşmaz aynı evi paylaşırsınız...

tövbe ya rabbim ne günlere kaldık. hovardalık için de yardım istenmez ki!...

İki gündür dikkat ediyorum, foruma yeni üye olup arkadaş arayan, arkadaş bulma sitesi paylaşanlar dadandı. :-1:

Müzikhal efendi, twitter'a twetter, program'a proğram yazdığın sürece aradığın şeyi bulman biraz zor görünüyor. :mrgreen:

1 gün önce üye olup bana şunu bulun, bunu bulun diyen tiplerden hazzetmem, sitedeki arkadaşlarda hazzetmez.

öyle bir uygulama yapılamaz. özel hayatın gizliliği ilkesine aykırı olduğu için. insanlar nerede olduklarını söylemek isterlerse Foursquare kullanır

her_dem' Alıntı:
1 gün önce üye olup bana şunu bulun, bunu bulun diyen tiplerden hazzetmem, sitedeki arkadaşlarda hazzetmez.
katılıyorum..

ne zamandır böyle geyikler olur kimse de senin gibi celallenmez..

sen YENİSİN galiba

vardı bi program ben de hatırlayamadım şimdi.
çevrendeki bu uygulamayı kullananlar için;
mesela kova burçlular diyordun şak diye listeliyordu
daha az önce babasından fırça yiyenler diyordun hopp önünde
yakın ilgiye ihtiyacı olanlar...
3-5 günlük sevgiliye ihtiyacı olanlar...
ve daha biçok özellikteydi inanamazsın. tam senin aradıgın gibi ama ne kötü ki ismini unuttum programın

Yazını bir defa daha isteğin üzerine okudum ama yine aynı çözüm yolu geldi aklıma :) kaşık pilav en iyi yöntem :) ama bu sefer önermiyorum. Programını ara sen hocam :p

Ayrıca Ysahin degil sadece ysahin

Geri