mobil cihazda masaüstü sitesi açma?

Kodla Büyü

hgx2

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bildiğiniz üzere tablet veya akıllı telefon ile çoğu siteye girdiğinizde, sitenin mobil versiyonunu görüyoruz. Çoğu tarayıcıda karşıdan masaüstü site isteme özelliği bulunuyor ancak bazı siteler inatla mobil görünümde gösteriyor. mobil sürümlerde çoğu özellik kısıtlı masaüstü sürüm kullanmak istiyorum, bu durumu nasıl düzeltebiliriz ? çözüm önerisi olan var mı?

örneğin gittigidiyora girin, masaüstü görünüme geçin, bir ürün arayın, hop yine mobil sürüm geliyor.

dolphin browser da
ayarlar>ileri seviye>kullanıcı tipi>masaüstü
seçilerek veya özel seçilip internet explorer11 yazılarak çoğu sitede işe yarıyor :) ancak halen bazı siteler inatla mobile geçiyor. :verymad:

Chrome ayarlarda masaüstü sitesi iste seçeneği var. Onu seçerseniz sadece masaüstü siteleri gelecektir. Explorerde ise ayarlarda masaüstü görünümü seçilirse mobil siteden çıkmış olursunuz. En sağ üstte 3 nokta var. Orada bulabilirsiniz bu ayarları.

bunun çözümünü bulan olursa bizimde bilgimiz olsun özellikle gittigidiyor sitesi için mobil sitesi en dandik site ve inatla mobile yönlendiriyor biraz uğraşla masaüstü sürümüne giriliyor ürün sayfasında yeniden mobile yönlendiriyor böyle saçma bir site sorunu yazıyorum site yönetimine adam üç maymunu oynuyor nasıl olur diyor gir bak işte ilerizeka sinirlendiriyor insanı sırf bu mobil sitesi yüzünden gittigidiyordan vaz geçip n11 i kullanmaya başladım

Geri