Mobil İnternet paylaşımı ücretli olacakmış

Kodla Büyü
operatör mobil internet paylaşımını açtığımızı nasıl anlayacak?

Belki de ip adresinden 2 cihaz bağlandığında anlayabilir. Ancak bu adil bir uygulama olmaz. Benim mesela 5 GB internetim varsa ister 1 cihaz ile ister 10 cihaz ile kullanırım. Bundan kime ne?

Ama şaşırdım mı hayır :)

Nasıl anlayacaklar acaba ? Bu iş biraz karışık gibi. Eğer bu olursa
paylaşımı sinsice yapan app ler çıkar.
Keşke basit bir şey olsa da biz yapsaydık :)

Okulda işimizi bu şekilde görüyorduk .o da bitti. Allah aşkına artık tümden interneti kapatsalar sadece zenginlere özgü bişey olsa bizde kurtulsak.

sözüm ona devlet akk yi kaldırdı. olan gene vatandaşa:).

aslında olan bilişimcilere oldu, normal vatandaşın çoğu zaten akk yi geçmiyordu, hotspot desen çoğu kişinin ihtiyacı yoktu. Hayırlı olsun BBNET çiler:)

Bir hizmeti daha durdurma kararı aldım. Operatörleri saygı ile anıyorum.

Gerçi anlaması için paylaşıma açtığını gösteren bir ID veriliyor zaten bunu alacaklar galiba :)

Eğer Vodafone ve TürkTelekom da bu uygulamayı yapmazlar ise konu ile ilgili şikayetinizi BTK'ya yaparak Haksız Rekabet başlıklı ve içeriklerinizi süslü ve deliller ile bildirirseniz para cezası alabilir belki. Belki de uygulamayı kaldırmak zorunda kalırlar.

Son düzenleme:
Ulan özelliği çıkaran samsung iphone adamlar para almıyor. Bunlara ne olmuş ki bu özellikten para alıyorlar. Dünyada böyle bir uygulama olduğunu zannetmiyorum.

Şimdi aynı mantıkla nasıl olsa akn kalkdı diyerek, evde kullandığımız interneti de paylaşıyoruz diye(Tv,tablet,telefon vb) paralı yapmasınlar.

Turkcell modemden bilgisayar film indiriyor aynı anda smart tvden youtube izliyorum tv bağlantısı sık sık kesilmeye basladi

Bu uygulamanın bir örneği dünya üzerinde başka bir yerde var mı acaba? İlk bizde uygulanacak ise bu uygulamanın fikir babasını tanımak isterim.

• Beğen
Tepkiler: bt^
Ulan zarar eden bize giydiriyor. Ondan sonra niye asabisin derler.

Geri