Modem üzerinden sakıncalı sayfaları engelleme

Kodla Büyü

Felsefecim

Aktif Üye
Özellikle ortak kullanıma açık olan internet paylaşımlarında sakıncalı sayfaları kısıtlamak adına güzel bir çözüm.modem giriş şifreleri farklı olacaktır. onu da kendi modemimize göre giris yapmaniz gerekiyor.tavsiye edince sıkıntı çıkıyor sanırım.Dileyen deneyebilir....

Ekli dosyalar

• wi-fi üzerinden sayfa engeli.png
    wi-fi üzerinden sayfa engeli.png
    23.5 KB · Görüntüleme: 159
Son düzenleme:
Özellikle ortak kullanıma açık olan internet paylaşımlarında sakıncalı sayfaları kısıtlamak adına güzel bir çözüm.Denemenizi tavsiye ederim. modem giriş şifreleri farklı olacaktır. onu da kendi modemimize göre ayarlayabiliriz.
modem filtresi interneti çok yavaşlatıyor denemeye gerek yok

neden hocam açıklayabilir misiniz?
Çünkü mevcut modemler filtreleme işlemi için yapılmamışlar. Daha çok internet dağıtımı için yapılmışlar. Filtreleme hizmeti sunuyorlar ama profesyonel anlamda değil. Zaten filtreleme yapıp deneyince görürsün kendin yavaşlamayı bana sormana gerek yoktu. Filtre sayısı arttıkça daha çok yavaşlar

Eğer bütün sakıncalı sayfalar engellenmek isteniyorsa, internet servis sağlayıcıları tarafından ücretsiz olarak sunulan ve internetteki zararlı içeriklerden büyük oranda koruduklarını belirttikleri "güvenli internet hizmeti" aktif edilebilir.

Çünkü mevcut modemler filtreleme işlemi için yapılmamışlar. Daha çok internet dağıtımı için yapılmışlar. Filtreleme hizmeti sunuyorlar ama profesyonel anlamda değil. Zaten filtreleme yapıp deneyince görürsün kendin yavaşlamayı bana sormana gerek yoktu. Filtre sayısı arttıkça daha çok yavaşlar
"Denemeye gerek yok" yazan sizdiniz. Sormadım varsayın.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: vgm
Geri