Modemden Site Engelleme

Kodla Büyü

hulya08

Aktif Üye
Arkadaşlar yurda yeni internet bağlantmışlar. Ama meb in hattı değil bu yüzden engellenmesi gereken bir çok site açılabiliyor. Bu siteleri modemden acaba nasıl engelleyebilirim yardımcı olabilir misiniz?

hocam ; modem arayüzlerinde ; anahtar kelimeye ; ya da site adresine göre ;

engelleme seçenekleri bulunuyor.........

bir kurcalayın isterseniz....

teşekkürler hocam, modem şimdi yanımda değil yarın gitcem yurda dediklerinize bir bakıcam, inşallah olur.

modemlerde
firewall menüsü altında ayarları var.zyxel de content filter diye bir alan var. anahtar kelimelerle engelleme yapılıyor ama tam site adresiyle hiç rastlamamıştım.
airties için erişim kontrolü, buradan uygulamalar için engellemeler yapılabiliyor.

Arkadaşlar modem arayüzüne girdim ıp filitreleme bölümü var orda facebook un ip sini yazdım ama bir türlü filtrelemiyor. Sorunu bir türlü anlayamıyorum.

Modem arayüzünde İp filitreleme var onun altında gelen giden seçenekleri var. Ben ikisini de doldurdum ama sonuç aynı. nerden düzenlemem gerekiyor?

neyse arkadaşlar bir program ile hallettim ama modemi değiştiremedim şimdilik bunla idare etcez.

Arkadaşlar bilgisayara format attığımız için modem arayüzü yok.Bir daha mı kuracam ??Nasıl ulaşabilirim arayüze?

kullandığım program pc açılıp kapanınca işe yaramadı. prog. max_yasak_kur diye bişeydi. neden modemden olmuyor ya markası pikatel???

çok eski bir başlık ancak yeni konu açmayayım dedim..

modem den ip engelleme yapmak internetin hızını düşürür mü? sadece online oyun sitelerini yasaklayacağım.

Geri