Monster laptop

Kodla Büyü

guner1453

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Monster laptop kullanan var mi yada bilgisi olan tavsiye eder misiniz.turkiyede nerden alabiliriz.?

hocam fiyatları 3 bin 500 tlden başlar 25 bin tlye kadar çıkar.
kastınız nedir, amacınız nedir oyunmu oynayacaksınız render mi yapacaksınız ona göre bilgi verelim.

Ben uzun süre MSI vs araştırdım geçen yıl monster aldım.... fiyatına göre performansı iyi .....Malzeme kalitesi çok iyi değil ama üst düzey oyunlarda ısınma vs çok yapmıyor bendeki i7 işlemcili gtx 860 ekran kartlı olanı 2500e almıştım 2 yıl önce.

Mağazaları geziyorum o fiyatlara hepsi oyuncak.Monster bu konuda iyi.Yüksek lisansa para biriktiriyorum.Bu iş olmasa hemen alırdım.TR3D sitesinde iç mimarlar var.Onlara sordum adamlar çizim yapıp render alıyorlar.Çoğu bu markayı öneriyor ve kullanıyorlar.2 hdd ve 4 ram takılabilen modelleri var.

Evet iyi diyenler var kasa cok kotu diyenlerde var tereddute dustum etrafimda fazla kullanan da yok monster

kesinlikle harika bir cihaz fakat çok taşınabilecek tarzda değil sanayi tipi gibi hoş bi tasarımı yok ve ağır evde sabit duracaksa performans olarak kesinlikle tavsiye ederim.

Msi guzelmis bu arada o fiyata 16 gb ram olsaymus daha iyiymis.isletim sistemi olarak ne kurdun

ersan3333' Alıntı:
Msi guzelmis bu arada o fiyata 16 gb ram olsaymus daha iyiymis.isletim sistemi olarak ne kurdun
şimdilik 8gb fazlasıyla yetiyor oyunlar full hd güzel :) ssd ye win10 kurdum onu kullanıyorum, hdd ye win7 kurdum bazen lazım oluyor.

Geri