movie maker a video ekleme sorunu

Kodla Büyü

ecezehra

Seçkin Üye
Seçkin Üye
1. sınıfların okuma bayramı için öğrencilerimizin konuşup kendinini tanıttığı videolar çektik. Çektiğimiz videoları movie makerda birleştirip giriş kısmına yada aradaki boşluklara müzik eklemek istiyorum. Ancak slaytı hazırladığımda taslak olarak çalışıyor. Ama kaydedip video oynatıcıyla açtığımda sadece çocukların konuşma sesi ve müzik geliyor. Görüntü yok.
Bunu nasıl düzeltebilirim. Yardımlarınızı bekliyorum.

arkadaşlar video bu ses var ama görüntü yok.bikaç playerla denedim ama aynı sorunu veriyor.

Ekli dosyalar

• Filmim.rar
    3.9 MB · Görüntüleme: 117
movie makerın yeni sürümünü indirip bide öyle deneyin hocam.
denedim hocam ondada olmadı. boilsoft video joiner video birleştirme programı ile yapınca görüntü oluyor ama o programdada ses eklenmiyor.

problemi nasıl çözdünüz hocam. bizimde bunun gibi bir video hazırlamamız gerekiyor.

görüntü yok dediğiniz taslak halınde baktıgınızda sarı unlem mı oluor? eger oyleyse asıl vıdeo kaynagının bılgısayarda yerını degıstırme, duzelır

hocam aynı sorunla boğuşuyorum keşke başka programda çalışsaydım bu sorunu çözebildiniz mi?

aynı sorun bende de var. çözümünü bulan arkadaşlar yok mu henüz? kodec kaldırdım yükledim. movie makerı kaldırdım yükledim. ekran karını güncelledim yine de olmadı.

Geri