Movie Maker bi sorum var

Kodla Büyü

svbarut

Seçkin Üye
Seçkin Üye
geçen yıl 10 kasım töreni için movie maker dan hazırladığım bir video var.ama taslak halini silmişim.şimdi bu videoda bir değişiklik yapmak istiyorum.en son slaytta bir yazı var ve ses ile görüntü beraber bitiyor.ben videonun son resminde durmasını ve müziğin devam etmesini istiyorum.artık projeye çevrilmiş bu videoda bunu nasıl yaparım, yapabilir miyim?

yasarsahbaz' Alıntı:
Hocam bana gönder videoyu. Ben halledip göndereyim sana.
Hocamız balık tutmayı öğrenmek istiyor olabilir.
İmzadaki reklam için para alıyor musunuz hocam? Öyle bir şey varsa biz de reklam alalım.

serdemir' Alıntı:
yasarsahbaz' Alıntı:
Hocam bana gönder videoyu. Ben halledip göndereyim sana.
Hocamız balık tutmayı öğrenmek istiyor olabilir.
İmzadaki reklam için para alıyor musunuz hocam? Öyle bir şey varsa biz de reklam alalım.
Acil olabilir diye kendim yapıp göndermek istemiştim hocam:) Ben Movie Maker'da değil de AVS isimli biraz daha üst düzey bir programda yapıp gönderecektim.

omd hocamın dediği gibi imzadaki site kendi sitelerimden biri hocam :)

videoyu movie makera at. videoya sağ tıkla. başlangıç ve bitiş noktalarıyla işi halledersin hocam.

acil ama yine de ben yapsam daha iyi olur hocam, yapmam gereken nedir? olmazsa yükleyeyim videoyu

arkadaşlar bu arada konu başlığı dışında ama, mp3 ü wav uzantısına çeviren program yükleyebilir misiniz. bazı sebeplerden iki gündür okulun internetine kaldım hiç bi şey indiremiyorum sinir oldum.

videodan sesi alan programlar var. google ararsan bulursun. o programla sesi ayırıp kaydet. sonra movie makerda videoyu aç. videonun mevcut sesini kapat (movie makerda ayarı var.. ) görüntüyü istediğin hale getirip kaydettiğin sesi üzerine ekle.

Geri