Movie Maker İndirilemiyor?

Kodla Büyü

Hige

Aktif Üye
Arkadaşlar merhaba movie maker'ı indiremiyorum. Microsoft'un sitesinden wl-setup-web.exe'yi indiriyorum ancak İnternet bağlantınız yok deyip indirmiyor. İki farklı bilgisayarda denedim. Microsoft'un kendi sitesinde Windows Temel Parçalar 2012 paketi 10 Ocak 2017’de destek sonuna ulaştı. Artık indirilebilir değil. yazıyor. Sanırım artık kullanamayacağız?
Sürüm Notlarınada
Windows Temel Parçalar 2012 hala indirilebilecek mi?
Windows Temel Parçalar 2012, artık indirilemez
yazmışlar.

Arkadaşlar offline kurulum dosyası elinde olan varsa ve yüklerse çok hora geçer. :| Tüm arkadaşlarımızda indirip arşivlerinde saklayabilir. :|

hocam linux mint kullanıyorum size de tavsiye ederim video ve ses araçları yönünden çok zengin hele bir openshot video editör var movie makerdan daha basit bir videonun istenmeyen bölümlerini çıkarmak 2-3 dakikanı almaz

dokmeefrail' Alıntı:
hocam linux mint kullanıyorum size de tavsiye ederim video ve ses araçları yönünden çok zengin hele bir openshot video editör var movie makerdan daha basit bir videonun istenmeyen bölümlerini çıkarmak 2-3 dakikanı almaz
Hocam çok teşekkürler göz atacağım. :)

furkan4304' Alıntı:

Hocam teşekkürler öncelikle ancak bu eski versiyonu (2009) mp4 desteği yok bazı özellikleri eksik, 2011-2012 versiyonlarının setup'ı gerekli. :( :(

Buradan indirebilirsiniz hocam. Ben de öğrenci bilgisayarlarına kurarken offline movie maker'a ihtiyaç duymuştum.

julian41' Alıntı:
Buradan indirebilirsiniz hocam. Ben de öğrenci bilgisayarlarına kurarken offline movie maker'a ihtiyaç duymuştum.

Hocam çok teşekkürler hemen arşive atacağım. Malum artık indirmek pek mümkün değil. Tekrar çok teşekkürler. :+1:

julian41' Alıntı:
hocam driveda izne ihtiyaç var diyor bana da lazım acil mümkünse ben de alabilir miyim, ya da kaynak açabilecek başka bir arkadaş varsa çok makbule geçer

Geri