Movie maker sorunu

Kodla Büyü

fernandito

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Masaüstünde bir klasör açtım, klasörün içinde Movie Maker’ın yeni sürümünde bir proje hazırlıyorum, projeye eklediğim resimler, videolar, müziklerde aynı klasör içerisinde. Bu masaüstündeki klasörü başka bir dizine veya başka bir bilgisayara kopyaladığın zaman resimler görüntülenmiyor, bütün resimleri, müzikleri videoları tekrar eklemen gerekiyor yani ilk oluşturduğun klasörü başka bir yere taşımayacaksın, klasörün adını değiştiremeyeceksin başka bilgisayarda çalışamayacaksın. Movie maker’da neden böyle bir gıcıklık var, ya da bunun çözümünü bilen var mı?

Program resim dizinini bulamıyor normalde sizin eklediğiniz desktop/yeniklasör diye bir dizin ise taşıdığınız zaman program bu resimleri hep masaüstündeki yolu arıyor doğal olarak bulamıyor.

mkankan' Alıntı:
Program resim dizinini bulamıyor normalde sizin eklediğiniz desktop/yeniklasör diye bir dizin ise taşıdığınız zaman program bu resimleri hep masaüstündeki yolu arıyor doğal olarak bulamıyor.

sorun buzaten bunun bir çözmü yok mu diye soruyorum hocam, bazo programlar böyle taşımlarda linkleri güncelliyor.

Geri