Mozilla Thunderbird Kullanımı Hakkında bir soru

Kodla Büyü

mustafayilmaz28

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
merhaba arkadaşlar.
bilgisayarıma e-posta istemcisi olarak mozilla thunderbird kurdum e-posta adreslerimi ekledim fakat şöyle bir sorunum var,
o da;
e-posta hesaplarımdaki bulunan bütün klasörleri yüklemiyor. mesela gereksiz klasörü hiç yüklenmiyor hatta öyle bir klasör dahi oluşturmuyor thunderbird' de.
birde mesela ben ayrı bir klasör oluşturdum şablondalar diye, bu klasör üde thunderbird' de göremiyorum.

hocam imap / pop3 ayarlarına göre değişiyor. eğer imap olarak ayarladı iseniz Gereksiz klasörüne üye olmanız lazım diye biliyorum.

hocam,
Hotmail sunucu adresleri pop3.live.com
Gmail sunucu adresleri pop.googlemail.com
Mynet sunucu adresleri pop.mynet.com
ne gibi ayarları değiştirmeliyim?

Pop konusuna baktım fakat, bu konuda sanırım yapılabilecek pek bir şey yok. Gmail in spam filtresini geçebilen epostalar indiriliyormuş. Bu nedenle indirilmesini istediğiniz maillerin geldiği adresleri gmail adres defterine eklerseniz eğer, spam olarak algılanmayacak ve indirileceklerdir.

halilturkoglu' Alıntı:
Pop konusuna baktım fakat, bu konuda sanırım yapılabilecek pek bir şey yok. Gmail in spam filtresini geçebilen epostalar indiriliyormuş. Bu nedenle indirilmesini istediğiniz maillerin geldiği adresleri gmail adres defterine eklerseniz eğer, spam olarak algılanmayacak ve indirileceklerdir.
hocam teşekkür ederim bu konuyu anladım.
diğer soru olarak örneğin Hotmail de oluşturduğum klasörleri ve içine taşımış olduğum mailleri nasıl alırım?

Re: Ynt: Mozilla Thunderbird Kullanımı Hakkında bir soru

Hocam tum maillrrini birine yonlendir ordan kontrol et bosver 3.parti yazilimlari

Re: Ynt: Mozilla Thunderbird Kullanımı Hakkında bir soru

bumit' Alıntı:
Hocam tum maillrrini birine yonlendir ordan kontrol et bosver 3.parti yazilimlari
hocam aslında dediğiniz yöntem de olabilir ama, ben yine de bu ayarları yapmak istiyorum. :)

Geri