Müdür yardımcılığı atamaları hakkında 2018

Kodla Büyü

elitbote

Seçkin Üye
Seçkin Üye
1-Münhal kadrolarda yer alan bir okul müdür yardımcılığı tercih listesinde hala gözükmüyor bir şey yapılabilir mi?

2- Branş BÖTE bilişim, Anadolu Lisesi nde seçmeli olarak bilişim dersi seçilmese bile Anadolu lisesi Müdür yardımcılığı tercih edilebilir mi?

Böte olunca meslek liseleri gözükmüyor ama ilkokul anadolu lisesi özel eğitim uygulama merkezi mebbiste bana açık gözüküyor , bu okulları müdür yardımcısı olarak tercih edebilir miyim?

Müdür yardımcısı egzersiz açabilir mi? açarsa hangi saatlerde açabilir ?

Müdür yardımcısı DYK açabilir ama mesela mesai 17 de bitiyo r saat 15-17 arası DYK açabilir mi?

Net bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim ...

1 - okulun durumunu bilmedigim icin yorum yok
2- meslek lisesi harici Anadolu, ortaokul yazabilirsiniz. Mebbis te açık olan yerleri yazabilirsiniz
3-dyk 5 ten sonra açabilirsiniz. Egzersiz acamazsiniz

1- milli egitim mudurlugune dilekce verin ama bir degisiklik olacagini sanmiyorum.
2- girebildiginiz ders olan her okulu secebilirsiniz.
3 - net olmamakla birlikte mudur yardimcilari egzersiz acamaz diye biliyorum.
4- mudur yardimcilari mesai saatleri icinde de mesai saatleri disinda da kurs acabilir. Ancak mesai saatleri icindeki hem 2 kat hesaplanmaz. Hemde eger maas karsiligini doldurmuyorsaniz ilk once oradan kesilir.

1 - okulun durumunu bilmedigim icin yorum yok
2- meslek lisesi harici Anadolu, ortaokul yazabilirsiniz. Mebbis te açık olan yerleri yazabilirsiniz
3-dyk 5 ten sonra açabilirsiniz. Egzersiz acamazsiniz

teşekkürler hocam
ilkokul ve özel eğitim açık. Onları seçemeyiz diye biliyorum açık olması garip geldi çünkü meslek liseleri gözükmüyor mesela.
Dyk ile ilgili bi araştırma yaptım idareci her saat DYK açabiliyormuş. kaynak : https://odsgm.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2017_12/18122830_dyk_kit.pdf
sadece hafta içi açılan eğer maaş karşılığı dolmuyorsa ona yazılıyormuş

1- milli egitim mudurlugune dilekce verin ama bir degisiklik olacagini sanmiyorum.
2- girebildiginiz ders olan her okulu secebilirsiniz.
3 - net olmamakla birlikte mudur yardimcilari egzersiz acamaz diye biliyorum.
4- mudur yardimcilari mesai saatleri icinde de mesai saatleri disinda da kurs acabilir. Ancak mesai saatleri icindeki hem 2 kat hesaplanmaz. Hemde eger maas karsiligini doldurmuyorsaniz ilk once oradan kesilir.

teşekkürler hocam

Hocam siz mulakata girerken nereyi tercih yapacaginiz belli degil miydi.onceden size yer soylemedilerse zaten iyi okullara atanamazsiniz koy okullari kalir.eger yuksek puan verip size soz verilen okulu yazmaz baska yeri yazarsaniz gittiginiz ilce milli egitimle cok sorun yasarsiniz cunku o il yada ilcede butun herkesin siralamasi degisir araya girerseniz.

Hocam siz mulakata girerken nereyi tercih yapacaginiz belli degil miydi.onceden size yer soylemedilerse zaten iyi okullara atanamazsiniz koy okullari kalir.eger yuksek puan verip size soz verilen okulu yazmaz baska yeri yazarsaniz gittiginiz ilce milli egitimle cok sorun yasarsiniz cunku o il yada ilcede butun herkesin siralamasi degisir araya girerseniz.

Siz mülakata girerken nereyi yazacağınız belli miydi hocam? Burada bahsettiğiniz yer söyleme, yer tercihi vs hangi okula kimin gideceğini biliyorsunuz yani?o_O

Tercihler basladiginda meslek liseleri de gorunurken, son duzenlemeyle tercih ekranindan meslek liselerini ve anaokullarini kaldirmislar ama ilginctir ki ilkokullar gorunuyor. Sasirdim :/

Geri