Müdür yardımcılığı istifa

Kodla Büyü

Bote0621

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar müdür yardımcılığını bırakmak istiyorum fakat istifadan sonra problemli bir okula gitmekten çekiniyorum. Okulumda 6 saat dersim var norm yok. Norm olmadığı halde kendi okulumda kalmak istesem illa başka okula gideceksin derler mi? Norm olmasa da kendi okulumda kalmak istiyorum. Deneyimi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

Müdür yardımcılığı kadrolu değil mi 6 ay geçici görevlendirme değil. Genel uygulama şu şekilde hocam. İstifa dilekçeni şimdi verirsen sömestr da görevini sonlandırırlar. Sömestr da norm olan tüm okulları önüne sererler seç birini derler ve oraya normla beraber gidersin. 6 saat ders varsa okulunda köy okulu da değilsen kendi okulunda kalma şansın yok maalesef

hocam okulda sizden başka müdür yardımcısı varsa istifanız bence hemen kabul edilir. bi ihtimal başka ek dersler verilerek kalmanız sağlanabilir. bu tamamen idarenin insiyatifinde.

hocam okulda sizden başka müdür yardımcısı varsa istifanız bence hemen kabul edilir. bi ihtimal başka ek dersler verilerek kalmanız sağlanabilir. bu tamamen idarenin insiyatifinde.
Hocam okulda tekim hatta müdür bile kaymakamlık görevlendirmesi ile geldi ama okulumu seviyorum ondan ayrılmak istemiyorum göndereceklerse idareciliğe devam edeceğim.

Hocam okulunuzda norm yoksa eğer ilçe içinde başka bir kurum tercih etmeniz gerekir. İlçeniz içerisinde boş kurum yoksa ise diğer ilçelerden tercih edebiliyorsunuz. Sizin durumunuzda şu anki okulunuzda kalamıyorsunuz.
Birkaç gün önce kurumumuzdaki arkadaşımızda istifa etti ve atama şube müdürüyle öncesinde görüşmüştük. O da yönetmelikte yazdığı şekliyle uygulayacağız demişti, öyle de oldu. İstifa dilekçesine ilçede normu boş olan bir okulu yazdı ve oraya geçti.

29 kasımda dilekçemi verdim. Norm fazlası atanalarının dönem sonuna doğru olacağını düşünmüştüm ama Aralık başında olacak. şimdi ben dilekçemde istediğim Anadolu lisesini yazıp verdim. Norm fazlası atamasında dolarsa ne olur acaba dilekçem reddedilir mi yoksa istemediğim bir yere verirler mi?

Son düzenleme:
Geri