Müdür Yardımcılığından İstifa Red Edilirse...

Kodla Büyü
Hocam bizde de böyle geri dönüyormuş dilekçeler 4 5 sefer geri gelen red cevabı aynı şekilde ihtiyaç var aksama olmasin diye reddediliyor dilekçeler. Ne yapmamız lazım hangi kanun yada yönetmeliği göstereceğiz tecrübeli öğretmenler bi yardım bi el atın.
Hocam istifa normalde tek taraflı bir islemdir. Kimse zorla bir görevde tutulamaz ama maalesef böyle durumlar oluyor. Üzücü bir durum. İşin yönetmelik boyutunu tam bilmiyorum hocam.

Hocam istifa normalde tek taraflı bir islemdir. Kimse zorla bir görevde tutulamaz ama maalesef böyle durumlar oluyor. Üzücü bir durum. İşin yönetmelik boyutunu tam bilmiyorum hocam.

malesef hocam dilekçe hakkınız var deniliyor ama istifa yönetmelikle valinin yani okul müdürü -ilçe müdürü- il müdürü tasarrufunda olmuş oluyor direk, onlar ne derse o oluyor, yani istifa hakkınız yok dilekçe verebilrsiniz denmiş oluyor başka bi yolunu bilen varsa yazzın lütfen

Hocam idarecilik düşünüp sınavlara girip olamayan birileri varsa bulup görüşerek anlaşıp yerinize gecebilecek birini bulursanız ve mudurunuze de kabul ettirirseniz istifanızın onaylanir zannımca.

Geri