Müdür yardımcısı insan değil mi?

Kodla Büyü

ucamus

Süper Üye
Süper Üye
Norm fazlası olmam ve ilçede boş okul olmaması sebebiyle resen atamaya maruz kalmamak aile bütünlüğümüz bozulmasın diye bi okula mdr yrd oldum iki arkadaş çalışıyoruz. Fatih projesi ile alakalı eğitici eğitimine başvurdum aksaraydaki eğitime. 5 yıldır da btr formator olarak görev alıyordum. Bakanlık reddetmiş bugun eğitimimi sebep idari görev!!! Müdür yardımcısı olduk diye biZde öğretmen değil miyiz? Ne saçma iş

öğretmen olarak görev alanlar öğretmen yetiştirme genel müdürlüğünün hizmetiçi eğitimlerine başvuruyor.idareciler ise insan kaynakları daire başkanlığının yayınladığı hizmetiçi eğitimlere başvuruyor.aynı sıkıntıyı bende çektim hocam.

Öğretmenlerde idarecilerin eğitimlerine katılamıyor. öğretmenler insan değil mi sonucu çıkar bu mantıkla.

her_dem' Alıntı:
Öğretmenlerde idarecilerin eğitimlerine katılamıyor. öğretmenler insan değil mi sonucu çıkar bu mantıkla.
Zaten yanlışa yanlış diyoruz hocam farklı bir yaklaşımımız yok. İşte hep süre gelen idareci statüsü( sanki çok farklı birşeymiş gibi sonuçta ikiside öğretmen bana göre) insanları böyle farklılaştırıyor oysa ki hepimiz aynıyız...

cakir528' Alıntı:
öğretmen olarak görev alanlar öğretmen yetiştirme genel müdürlüğünün hizmetiçi eğitimlerine başvuruyor.idareciler ise insan kaynakları daire başkanlığının yayınladığı hizmetiçi eğitimlere başvuruyor.aynı sıkıntıyı bende çektim hocam.
Hocam zaten bir tane düzgün eğitimi olsa tamam başvurayım da o bile yok hep aynı saçmalıklar bi kurum kendini hiç mi geliştirmez?

her_dem' Alıntı:
Hocam katılmak isteyipte katılamadığınız eğitim hangisi merak ettim de :)

Yöneticilik becerilerine ilgili onlarca eğitim açıldı. Hiçbirine kabul edilmedik. Çünkü yönetici olmadan yönetici eğitimi vermiyorlar. Önce eğitim alıp sonra yönetici olmayacaksın, önce yöneteceksin sonra nasılsa öğrenirsin.

biz sekiz sene o yükü taşıdık şükür bir öğretmen geldi de dersi de bıraktık. idarecilği de.

her_dem' Alıntı:
Yöneticilik becerilerine ilgili onlarca eğitim açıldı. Hiçbirine kabul edilmedik. Çünkü yönetici olmadan yönetici eğitimi vermiyorlar. Önce eğitim alıp sonra yönetici olmayacaksın, önce yöneteceksin sonra nasılsa öğrenirsin.
Eğitimlerin bile yöneticilerle pek alakası yok bakanlıkta çalışan şöförün bile h.içi eğitimi var benim başvuracağım eğitim yok nasıl bir sistem anlamadım gitti

Geri