Müdür yardımcısı olabilirmiyim ?

Kodla Büyü

06Davut

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Slm benim kadro orta okulda ve böte yim
Yatılı meslek lisesinde pansiyondan sorumlu müdür yardımcısı olabilirmiyim. Ve olursam ek dersi 18 mi yoksa pansiyondan sorumlu müdür yardımcısının ek ders ücretinimi alırım?
Kendi okulunda dyk kursu açtım o devam eder mi iptal mi olur?

Yardımcı olursanız sevinirim

Yönetici olarak atanmanın genel şartlarından birisi: Görevlendirilecek okula öğretmen olarak atanabilecek nitelikte olmaktır.
Talim ve Terbiye Kurulu başkanlığının Öğretmenlik alanları, atama ve ders okutma esaslarına göre Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği(böte) mezunları Mesleki ve Teknik Ortaöğretim Kurumlarına Atanamazlar.

Eğer kadrolu atanırsanız 28 saat ekders alırsınız, eğer görevlendirme gidecekseniz o görevde biri varda(aylıksız izin, doğum izni,başka görevlendirmeden ötürü) sizi geçici görevlendirdilerse 18 saat, o kadro boşsa yine 28 alırsınız..

Şu andaki DYK'larınız mesai saatleri dışında ise(17.30) DYK'lar devam eder, mesai saati içindeyse iptal olur.

Bunların hepsinin dışında @f_dogan76 'nın dediği gibi kadrolu atanmanız büyük ihtimal olmaz, geçici görevlendirme de ise bu o okuldaki ders meselesini dikkate alan iller de var almayan illerde.. Sizin iliniz burada dersin yok, geçici görevlendirme de yapmam derse yapacak birşeyiniz yok maalesef.

Böte'li de meslek lisesine atanabiliyor hocam, bunun örnekleri var. Sadece atölye derslerine giremiyor.
Varsa seçmeli bilişim vs... derslerine girebilir.

Böte'li de meslek lisesine atanabiliyor hocam, bunun örnekleri var. Sadece atölye derslerine giremiyor.
Varsa seçmeli bilişim vs... derslerine girebilir.
Hocam yanlışlıkla bazı yerlerde atamalar oldu. Çoğu geri alındı. Hatta aldıkları ucretler geri alinan arkadaslar oldu. Şimdi yine bir tartışma alevlendirmeyelim. Yanlış örnekleri dikkate almayınız. Talım terbiye kurulu kararı esas alınıyor.

Son düzenleme:
Slm benim kadro orta okulda ve böte yim
Yatılı meslek lisesinde pansiyondan sorumlu müdür yardımcısı olabilirmiyim. Ve olursam ek dersi 18 mi yoksa pansiyondan sorumlu müdür yardımcısının ek ders ücretinimi alırım?
Kendi okulunda dyk kursu açtım o devam eder mi iptal mi olur?

Yardımcı olursanız sevinirim
pansiyon müdür yardımcısı ek dersini alırsın, dyk devam etmez pansiyon görevlendirmen müsade etmeyebilir sıkıntılı iş pansiyon

Geri