Müdür yazılı görev verdi

Kodla Büyü
Haftalık 18 saat dersim var ve iki gün başka okulda dersim var. Btr değilim. Müdür bey yazılı olarak bozulan tahtaları yapmamı istiyor ve bana 5 gün süre vermiş. Cumartesi pazar pazartesi salı( boş günüm) carsamba ( diger okulda görevliyim) , benim bu görevi yapmama durumum var mı,

Kendi adıma derslerde yapabilirim bunun için de bana şu derslerde tahtalar için görevlendirildiniz diye yazı yazmanız demek geliyor. Gönüllü değilim yani okul işini yapmaya

Sendikanız varsa durumu anlatın, yoksa bile yardımcı olurlar üye olma ihtimaliniz nedeniyle

sendikam var hocam. görev konusunda karşı bir dilekçe vereyim mi yoksa savunmamı istemesini mi beklemeliyim o konuda kararsızım

Meslekte kaçıncı yılınız hocam, o müdür hangi hakla boş gününüz de size görev veriyor. Btr olduğumuz okullar da bile 5 gün de yapacaksın diye zorlamıyorlar elinizden geldiğince diyorlar o kimmiş

hocam bu şekilde iş yürümez siz de yazılı olarak kısaca neden yapmayacağınızı yazın işte kendi göreviniz olmadığını yazın verin eline hiç bir şey olmaz

"sınıfların lambalarını kontrol et ve gerekiyorsa değiştir" demek kadar abes bir durum, hiçbir yasal sorumluluğu yok. herkesin işi başka, saçmalamış hocam dert etme. sendikan ile goruş,

Çok basit hocam
Bilmediğinizi söyleyin!!!
Btr değilsiniz milli eğitimden btr görevlendirsinler

bilmedigini soyle hatta calisan makinelere de format at acilmiyor de yaptirsin hiyar yaptirabilirse

Hocam btr değilken, beden eğitimi, matematik öğretmeni vs kimse hangi görevleri yapmakla yükümlüyse,siz de ancak onunla yükümlüsünüz. Kanunen bu böyle, yönetmelikte açıkça yazıyor. Hele bir de yap demesi mantıksız, belki bilmiyorum, belki sıkıntı donanımsal parça değişmeli, servis gelmesi lazım. Adam aklınca yazıya dökerek sizi korkutmaya çalışıyor. Bizim müdür de btr olmadığım sadece dersim olduğu günlerde de erken gel, okul bitince git dedi. Gelmem gelmiyorum dedim, bitti. Size yönetmeliğe göre ait olmayan bir görevi ancak Valilik makamı verebilir.

Son düzenleme:
Görev yazısına istinaden tahtaların sorunlarını, okul imkanlarında gerekli tamirat tadilat aletlerinin olmadığını vb. ve çözüm yollarını içeren bir rapor hazırlayın. Raporu müdürün görev yazısını da ilgi tuttuğunuz cevap yazısına ek olarak ekleyin. Cevap yazınızın evrak kayda girdiğinden de emin olun. Bu arada sizse tebliğ edilen yazının da evrak kayıttan çıktığına eminsiniz değil mi? Rastgele peçeteye şarkı isteği yazar gibi emir verebileceğini zanneden idareciler de var çünkü.

Hocam size verilen görev yazısı için dys den sayı var mı? Asla sizin göreviniz değil. Uzatmadan: yeterli teknik bilgim yok ve görevim değil diye cevap yazın. Tabi verdiği yazı kayıtlıysa...

hec bisey olmaz yapan soytariligiyla kalir sen hocamin dedigi gibi yap yeterli teknik bilgim yok egitimini almadim egitim-ogretim sinifinda tanimli gorevlerimi basariyla yapiyorum yaz

Siz de bir yazı ile cevap verin işletim sistemin koruması şifresi var bende şifre yok falan filan yükleme diski de bende yok falan filan .Sonuç olarak bilgim yok deyin:)))

Geri