Müdürlük Ataması

Kodla Büyü

muamma25

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Öncelikle herkese hayırlı bayramlar. Bote mezunuyum. Müdürlük için iki tane Anadolu lisesi ve birkactane ortaokul yazdım. Ama meb Anadolu liselerine tercih tablomda iptal koymuş. Zaten puanım yetmezdi orası ayrı ama bote mezunu Anadolu lisesi için müdürlük isteğinde bulunmuyor mu ?

Atanmak istediğiniz okulda gireceğiniz ders yoksa atama hakkı yok diye biliyorum

c) Görevlendirileceği eğitim kurumu ile aynı türdeki eğitim kurumlarından birine öğretmen olarak atanabilecek nitelikte olmak ve görevlendirileceği eğitim kurumu ile aynı türdeki eğitim kurumlarından birinde aylık karşılığında okutabileceği ders bulunmak,

Anadolu liselerine öğretmen olarak atanabildiğimize göre. Yönetici olarak görev alabiliriz. Yanlış bir uygulama yapmışlar.

belki de öğretmen vardır,dolayısıyla girebileceği ders yok die böyle bir uygulama yapılma ihtimali var mı?

Anadolu liselerinde bilgi ve iletişim teknolojileri dersi var ya ona biz boteliler atanabiliyoruz. O zaten zorunlu ders. Ki o Anadolu liseleri yeni açıldı. Kadrolu BT öğretmenleri yok ikisinde de. Yani girebilecek dersimde var. Çözemedim ya hayırlısı.

Istanbul bayramdan sonra hemen aciklayacakmis

atanabilirsiniz muhtemelen tercih ettiğiniz yerlerin varisleri hazır

atanabilirsiniz muhtemelen tercih ettiğiniz yerlerin varisleri hazır
Artık hayırlısı diyelim. Insallah müdür olunca BT dersine gereken özeni göstereceğim. Bizim BT nin onunun açılacağı yok. Ancak bizim gibi BT kokenliler mebde iyice yukselirsek sahip çıkarız dersimize. Yoksa bu derse yazık olacak

Abi bu başvurular ne zaman başladı ne zaman bitti, bayram arası hiç farketmedik.

Öncelikle herkese hayırlı bayramlar. Bote mezunuyum. Müdürlük için iki tane Anadolu lisesi ve birkactane ortaokul yazdım. Ama meb Anadolu liselerine tercih tablomda iptal koymuş. Zaten puanım yetmezdi orası ayrı ama bote mezunu Anadolu lisesi için müdürlük isteğinde bulunmuyor mu ?

nerden bktınız hocam iptal koyulduğuna,mebbis te yok .

nerden bktınız hocam iptal koyulduğuna,mebbis te yok .
Mebbiste iptal edilen okulların yanında parantez içinde i harfi var. (İ) şeklinde. Hatta iptal nedeni diye açıklama atmışlar. Benım için Örneğin Anadolu lisesi için tercih ettiğiniz kurumda dersinizin norm olmadığı için kurum tercihiniz iptal edilmiştir yazıyor

Mebbiste iptal edilen okulların yanında parantez içinde i harfi var. (İ) şeklinde. Hatta iptal nedeni diye açıklama atmışlar. Benım için Örneğin Anadolu lisesi için tercih ettiğiniz kurumda dersinizin norm olmadığı için kurum tercihiniz iptal edilmiştir yazıyor

Hala görebiliyor musun hocam,linki kaldırmışlar yönetici bşvuruları kısmında yok.

Geri