muğla il dışı 2013

Kodla Büyü
yusufcuk51' Alıntı:
nermin_böte' Alıntı:
bu puanlara bakarsak..yaşamayalım ölelim biz:(( 95 puanım var hersene 1 sene daha beklerim demekten sıkıldım.puanı bizden yüksek olanlar her sene azalır umuduyla bekliyorum ama onlar puan biriktirmeye devam ediyor anlaşılan..
siz nereleri yazdınız hocam 95 puanla
muğla..yatağan
milas
bodrum
ortaca
marmaris

yazdım hocam..umud fakirin ekmeğii.burda yüksek puanlar olsada ben yazıcamı yazdım :)

ne kadar çok açık varmış silkar, karaçulha hep açık mı? Fethiye de meslek lisesi var mı açık görünen?

Hayirlisi olsun hocam fethiyeye tayininiz cikarsa bemim ki de cikmis demektir yardimci olmaya calisirim size, mutluluklar dilerim bu arada Allah bir yastikta kocatsin :)[/quote]
amin hocam...inşallah benimki çıkmasa da sizinki çıkar hocam Allah gönlünüze göre versin...

yusufcuk51' Alıntı:
Hayirlisi olsun hocam fethiyeye tayininiz cikarsa bemim ki de cikmis demektir yardimci olmaya calisirim size, mutluluklar dilerim bu arada Allah bir yastikta kocatsin :)
amin hocam...inşallah benimki çıkmasa da sizinki çıkar hocam Allah gönlünüze göre versin...[/quote]

Insallah hocam :)

arkadaşlar ben 93 puanla 8.tercih olarak fethiye silkar günlükbaşı yazdım

Arkadaşlar Silkarda bilişim sınıfı yok diye hatırlıyorum karaculhada ise var bence gerekirse 5 10 dk fazla yol gidin ama bilişim sınıfı olsun

Bodrumda baktımda kiralar ateş pahası. Gündoğan Meslek lisesi var bodrumda açık olan.

gulkes' Alıntı:
fethiyede meslek lisesi açık değil....
teşekkürler hocam...
il dışı isteyen pek bakmaz ama silkarın öğrenci ve veli profili de çok iyi olmayabilir. Tabi bilişimci kolay kolay sorun yaşamaz...

serdemir' Alıntı:
gulkes' Alıntı:
fethiyede meslek lisesi açık değil....
teşekkürler hocam...
il dışı isteyen pek bakmaz ama silkarın öğrenci ve veli profili de çok iyi olmayabilir. Tabi bilişimci kolay kolay sorun yaşamaz...

Silkarin arka tarafi cingene mahallesi, ama bana 1 km uzakta silkar nasil istemem yani

Arkadaslar tayini cikan arkadaslara hayirli olsun benim puan zaten 83tu dusuktu, ki,lerin nerelere cikti acaba?

aa

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    82.4 KB · Görüntüleme: 810
Silkar 100 puanla bana geldi arkadaşlar.Bilişim labı yok gibi gözüküyor.Ayrıca denildiği gibi çingeneler var galiba okulda.bugün bir kaç resme baktım şüphelenmiştim sizde deyince emin oldum. Pazartesi artık okulu arayacağım.En merkezi okuldu fethiyedeki.Hayırlısı artık.Okul hakkında bilgisi olan varsa paylaşır ise makbule geçer.

kdoksan' Alıntı:
Silkar 100 puanla bana geldi arkadaşlar.Bilişim labı yok gibi gözüküyor.Ayrıca denildiği gibi çingeneler var galiba okulda.bugün bir kaç resme baktım şüphelenmiştim sizde deyince emin oldum. Pazartesi artık okulu arayacağım.En merkezi okuldu fethiyedeki.Hayırlısı artık.Okul hakkında bilgisi olan varsa paylaşır ise makbule geçer.
Büyük çoğunluğu çingene olan genellikle sorunlu küçük bir okuldur. Bilişim sınıfı yoktur ve maddi durumda kötüdür. Anayola çok yakındır. İdaresi anlayışlıdır.

kakababa' Alıntı:
kdoksan' Alıntı:
Büyük çoğunluğu çingene olan genellikle sorunlu küçük bir okuldur. Bilişim sınıfı yoktur ve maddi durumda kötüdür. Anayola çok yakındır. İdaresi anlayışlıdır.

Teşekkürler Hocam bilgi için. bu okulda lab olmamasına rağmen acaba btr açarlarmı.Labsız dersler nasıl olacak acaba.

Geri