Muğla Norm Fazlası Atamaları Aralık 2014

Kodla Büyü

ÇetinÖğretmen

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
MEB norm fazlası olma heyecanını da yaşattı. Bugün ikinci kez tebliğ edilen yazıyı imzaladık. Muhtemelen bu hafta da tercih alacaklar.. Muğla genelinde norm fazlası olan arkadaşlar nerelerdesiniz?

Bugün 16.30 itibariyle Muğla M.E.M de duyuruya çıktı. Evet tercih yapacak arkadaşlar nerelerdesiniz?

just imagine' Alıntı:
Datça'da norm fazlası yok fakat TEF mezunu iseniz METEM'de bir açık var, isterseniz buyrun gelin.
evet TEF mezunuyum hocam. Lakin Dalaman'a geleli 3-4 ay oldu, evi yeni taşıdık.. Gidiş geliş sıkıntı olur.. Keşke yakın olsaydım çok güzel olurdu.. Davetiniz için teşekkür ederim sayın öğretmenim..

Arkadaşlar şimdiye kadar Ula, Fethiye ve Datça'dan dönüş oldu. Ortaca ve Köyceğiz'de çalışan arkadaşlar bulunduğunuz ilçede normlarla ilgili bilginiz var mı?

arkadaşlar Muğla MEM.de nihayet 16,30 itibariyle norm fazlası ataması duyurusuna çıktı. Muğla ilçelerden norm fazlası olan arkadaşlar tercihler konusunda paylaşım yapabilir miyiz?

norm fazlası atamasını şimdi yapabılırlermı kı gecen ayın sonuna kadar yapılır yazıyor dıye hatırlıyorum

Arkadaşlar okulumda 12 saat dersim var nefes almaya vaktim yok akıllı tahtalar, ortak sınavlar, tabletler, aklıma gelmeyen bir sürü iş yetişemiyorum hepsine bunlara rağmen norm fazlasıyım(fazlasıyız). (Menteşedeyim) İlçemde açık yer yok. Gidebileceğimiz diğer ilçelerde de sonraki yıl norm fazlası olma ihtimalimiz yüksek. Yetkililer okuyorsa hem bizleri hem de okullarımızı mağdur edeceklerini bilmelidirler.(Eğer gidersem 27 Akıllı tahta 171 tablet ve ortak sınavlar sahipsiz kalacak.)Eğer resen atama olacaksa da mağduriyet daha da artacak.

zamane_6248' Alıntı:
Arkadaşlar okulumda 12 saat dersim var nefes almaya vaktim yok akıllı tahtalar, ortak sınavlar, tabletler, aklıma gelmeyen bir sürü iş yetişemiyorum hepsine bunlara rağmen norm fazlasıyım(fazlasıyız). (Menteşedeyim) İlçemde açık yer yok. Gidebileceğimiz diğer ilçelerde de sonraki yıl norm fazlası olma ihtimalimiz yüksek. Yetkililer okuyorsa hem bizleri hem de okullarımızı mağdur edeceklerini bilmelidirler.(Eğer gidersem 27 Akıllı tahta 171 tablet ve ortak sınavlar sahipsiz kalacak.)Eğer resen atama olacaksa da mağduriyet daha da artacak.
Hocam benim okulumda da 23 tahta 100 küsür tablet var.. Web sitesi. Dyned. Eba derken artık resmen çöktük yani.. Bunun yanında BTR si olmayan ancak proje kapsamında olan bir okul daha verdiler.. Haftanın tek günü oraya gidiorum.. 18 tahtanın 14 üne imaj yükledim.. Şimdi de norm fazlası oldum.. :) Bakalım hayırlısı tercih yapacam. Lakin listede açılan çoğu okul seneye yine dediğiniz gibi norm fazlası olunacak okullar.. Okullarda BTR kadrosu olmalı.. Norma bağlı olmadan çalışmalı...
Siz nereleri yazacaksınız hocam?

forumda yeni düzenlemelerden bahsediliyordu son durumda ne oldu bilmiyorum ama böyle giderse ben meslek lisesi tercihi yapacam.. Hocam bence sizde iyi düşünün re'sen başka bir yere atanma durumu olursa üzülebilirsiniz.

Muğla Menteşe norm fazlasıyım. Merkezde açık yok.

Arkadaşlar bir sorum olacak. Eğer norm fazlası atamasında atanırsam bu şubatta eşim özür durumundan tayin isteyebilir mi?

Ortacada ben varım norm fazlası olarak ama okulda fazlayım ilçede değilim.Toplam bölge normu 4 gözüküyor mevcut öğretmen 4.
Tek tercih Halk eğitim yazıcam başka tercij yapmayacağım

yatağan temiz. eşim(sınıfçı) bodrum'a gidebilirse ben de eş durumuyla gitmeye çalışıcam.

dengem' Alıntı:
ben de yazmayı düşünüyorum hocam Ortaca Halk Eğitim. Lakin ilk sıraya yazmayacam.

hocam önce ilçe içi yapılacak galiba sonra diğer tercihler
dalamandaydın gliba durum ne dalamanda kaç kişisiniz kaç norm fazlası arkadaş var
sizin puanınınız kaç

hımm. Hocam Dalaman'da tek ben varım.. Zaten ilk önce Dalaman yazacağım ama önceliklerim Meslek Liseleri ve Halk Eğitim Merkezleri..

evet yaklaşık 1 dönemden sonra tekrardan meslek lisesine dönüyorum.. Elveda BTR.. İlk tercihim çok şükür geldi.

Geri