Müjde ...Dersler zorunlu oluyor.

Kodla Büyü

duyu80

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Antalya Dedeman Otelde Sn Nabi Avcıyla beraberdik.Derslerimizi özellikle sorduk hemen sözümüzü kesti dün imzaladım bilişim dersleri zorunlu oluyor dedi.Detayları sonra öğreneceğiz.
Yalnız bu haberi otelde ilk biz duyduk bakanın ağzından..Sonra buraya yazdık diğer haber sitelerinin biz toplantıda bu soruyu sormasaydık haberi bile olmayacaktı ( Sdk sağolsun ) dolayısıyla alıntıyı onlar bizden yapsın.

Ha bu arada partisinden bağımsız olarak söylüyorum bakanın değerini bilelim.Çok mütavazi bi insan gelmesi gitmesi bile sessizce.Öğretmenleri dinliyor onları önemsiyor.Toplantı başlamadan önce tüm bürokratları müdürleri dışarı çıkartarak öğretmenlerle baş kaşa kalmak samimi bir ortam kurmak istiyor. Eskisi gibi öğretmenler sorsun ben onları hem azarlarım hemde cevaplarım olayı yok yani...

bakalım bu imza ne kadar sürede kuruyacak
hiç inanasım gelmiyor ama hadi bakalım inş.

kardeşim olsun artık dersten olduk okuldan olduk yakında kadroyla öğretmen sıfatından da olmadan ne olacaksa olsun bir an önce

Ortaokulda Bilişim Teknolojileri dersi zorunlu oldu

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı (TTK), 5'inci ve 6'ıncı sınıflarda bilişim teknolojileri ve yazılım dersinin zorunlu olması yönünde karar aldı.
http://www.memurlar.net/haber/377404/

tatil yok dedi tatil yaptı.ben durumumuzdan haberi olduğunu sanmıyorum neyi imzaladığını farketmemiştir.hemen mutlu olmayın bence

emin misiniz? sadece 3. ve 4. sınıflarda zorunlu oluyor diyee bi söylenti duymuştum......

bizler ortaokul kadrosundayız......böyle yapınca sorun çözülüyo zannediyo olabilir.. oooooooooffff tenis topuna döndük.. :?

Re: Ortaokulda bilişim dersi zorunlu oldu

habere göre sadece 5 ve 6 larda zorunlu 7 ve 8 lerde seçmeli diyor değil mi??

Re: Ortaokulda Bilişim Teknolojileri dersi zorunlu oldu

Nihayet güzel bir haber geldi yıllar sonra.. :D

aynı haber memurlar nette yazıyor. İnşallah hayırlı bir şekilde olursa en azından üzerimizdeki yükün bir kısmından kurtulmuş oluruz.

Re: Ortaokulda Bilişim Teknolojileri dersi zorunlu oldu

Sonunda, inşallah devamı gelir :+1:

Re: Ortaokulda bilişim dersi zorunlu oldu

:++: :++:
emeği geçen herkese teşekkürler

Geri