MÜLAKATTA Bilişimcilere nasıl sorular soruluyor.

Kodla Büyü

bilişimöğr_27

Site Gezgini
Aday öğretmenlere yapılan mülakatta giren bilişimci arkadaşlar size sorulan soruları burada paylaşabilir misiniz? hangi ilde girdiğinizi de yazabilirseniz.şimdiden teşekkürler...

Mülakatların başladığından haberim yoktu. Hayırlısı olsun herkes için.

Hayırlısı olsun. Arkadaşlar okulunuzda mülakata giren arkadaşların sorularını paylaşabilir misiniz burada? şimdiden teşekkürler

Sorular bilgisaya öğretmenleri sormuyor ise şaka gibi sorular geliyordur. :?

ne soracaklar sorsalar sorsalar "ya hocam geçen benim bilgisayarıma virüs girdi format atabilir misin?" diye sorarlar...

ahmetsürmeli' Alıntı:
zetmantor hocamın paylaştığı sorular doğruysa bilgiyi değilde kişinin görüşünü anlamaya yönelik sorular gibi geldi bana.

bence de öyle. Bi Türkçe öğretmeni bahsetti de neler sorulduğundan gülesim geldi.. İstemediklerini ayıklamak için. Bi de önce sınav puanı açıklanıyomuş, sonra mülakat açıklanıyomuş. Yani sözlüyle belirleyecekler..

karşındaki bilişim den anlamıyorsa salla gitsin :mrgreen: antibiotik kullanıyorum geçiyor falan ... :puhaha:

only61' Alıntı:
ne soracaklar sorsalar sorsalar "ya hocam geçen benim bilgisayarıma virüs girdi format atabilir misin?" diye sorarlar...

sen benden cok yasıyacaksın usta benımde aklıma gelen mufettısler geldı hocam sunda vurus var dosyalar gozukmuyor bı zahmet :D

Geri