Multiboot hakkında ?

Kodla Büyü

beyazgolge

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar eski bilgisayarım için ssd disk sipariş verdim dolayısıyla eskisi fazlaya çıkacak onun içinde kutu siparişi verdim.
Benim sorum bu harddiske faz2 imajı,bt sınıfında kullandığım bilgisayarların imajı(bu imaj hangi program ile almalıyım )win8.1, win10 ve son olarakta çalışan bir windows sürümü (hasari hocamın paylaştığı) olan bir multiboot disk yapılabilir mi. Tahtalar için şuan 32 gb bellek ile imajı kuruyorum. Windows kurulumu için farklı bi bellek kullanıyorum. Amacım elimdeki sabit diski bu işler için kullanmak. Adem hocanın paylaşımlarını biraz inceledim ama dediğimi sağlamayacak gibi şimdiden teşekkürler

Hocam adem hocanın Multibootu tüm işlemlerini yapar.İçinde bir sürü yazılım mevcut.Tahtalar için acronisi kullanarak her işlemini yapabilirsin.Bende 64 gb flash bellek var içinde Win7.Win8 .Win10 ve Akıllı tahta imajı var.Ayrıca bir sürü programım ve belgelerim mevcut.Anında format ve müdahale ediyorum.

kdoksan' Alıntı:
Hocam adem hocanın Multibootu tüm işlemlerini yapar.İçinde bir sürü yazılım mevcut.Tahtalar için acronisi kullanarak her işlemini yapabilirsin.Bende 64 gb flash bellek var içinde Win7.Win8 .Win10 ve Akıllı tahta imajı var.Ayrıca bir sürü programım ve belgelerim mevcut.Anında format ve müdahale ediyorum.
Cevap için tşkler hocam bunu hardiskte de aynı şekilde yapaliriz değilmi bide adem hocanın verdiği hangi versiyonu kullanıyorsunuz. 2014 2015 2016?

2016 yı kullanıyorum çok bir fark yok.2016 da acronis dokunmatik destekli tahtalarda mükemmel kolaylık sağlıyor.

Müsait bir zamanda yeni çalışmam olacak ama zamanı belli değil maalesef . Forumda da konularım silinmiş yada kaybolmuş. Az çok ne yapacağını bilenler için link paylaşıyorum

https://cloud.mail.ru/public/89Yz/kiiCqeHZL
Temel olarak bu linkteki 1.ve 2.adim i uygularsanız işinizi görecektir

Geri