n11 Hediye Kuponu

Kodla Büyü

sehzade

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhaba. 1500 TL- 2000 TL arasında ihtiyacı olan birine laptop alacağız. Elinde hediye kuponu olan var mıdır?

Şimdiden teşekkürler...

Dün 111TL kupon vardı fakat tarihi geçti. Şu an n11 kampanyalarından kazanılan kuponlar bilgisayar ve telefonda geçmiyor, n11'in haftasonu verdiği kuponları takip edin derim.

ahmetfx' Alıntı:
Dün 111TL kupon vardı fakat tarihi geçti. Şu an n11 kampanyalarından kazanılan kuponlar bilgisayar ve telefonda geçmiyor, n11'in haftasonu verdiği kuponları takip edin derim.

Haklısın. Geçmediğini yeni farkettim :(

Ekli dosyalar

• n11.png
    n11.png
    116.4 KB · Görüntüleme: 693
Başkasının kuponu nu nasıl yüklüyoruz arkadaşlar kupon numarasını yüklemeye çalıştım satın al kısmında bu kupon aktif değil diye uyarı veriyor siz nasıl yukluyorsunuz birisi anlatabilir mı

1300 tl çamaşır makinesi alcağım. elinde kulanmadığı kupon olan var mı arkadaşlar?
Şididen teşekkürler.

Arkadaslar ben de yaklaşık 1000 lira civarında telefon almak istiyorum elinde kuponu olan paylaşabilir mi acaba.

Yardımlarınızı rica ediyorum

arkadaşlar elimde 4 tane kupon var geçmeyen kategoriler
Altın & Gümüş, Toptan Satış, Sim Kart & Hat, Cep Telefonu, Oto Lastik, Bilgisayar, Süpermarket, Bebek Bezi & Islak Mendil kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.

bunların haricinde isteyen varsa yardımcı olabilirim.
İndirim kuponları....
75/11
150/22
225/33
300/44 TL şeklinde

bir tane de ben paylaşayım
6113270 . 77 TL indirim kuponu 750 TL üzeri alışveriş için. Kullanan arkadaş kullansın desin de diğerleri boşuna uğraşmasın

inikat' Alıntı:
6113270 . 77 TL indirim kuponu 750 TL üzeri alışveriş için. Kullanan arkadaş kullansın desin de diğerleri boşuna uğraşmasın
Kullanılmış sanırım hocam.

inikat' Alıntı:

Böyle kodla kupon verilmiyor dostum, hesabını vermen lazım. O rakamı girince kupon tanımlanmaz yani bilgin olsun.

bilisimweb' Alıntı:
300-44 TL lik kuponu greenice kullanıcı adlı arkadaşa verdim diğerleri duruyor.

bu alışverişten gelecek olan kuponlardan 33 olana talibim şimdiden ayıralım :)
hocam diğerleri otomatik siliniyor. bir tanesini kullanabiliyoruz.

fatihkultukturkan' Alıntı:
bilisimweb' Alıntı:
300-44 TL lik kuponu greenice kullanıcı adlı arkadaşa verdim diğerleri duruyor.

bu alışverişten gelecek olan kuponlardan 33 olana talibim şimdiden ayıralım :)
hocam diğerleri otomatik siliniyor. bir tanesini kullanabiliyoruz.

tamamdır hocam sistemi anladım arkadaşlar 300-44 alışverişini arkadaş yaptıktan sonra tekrar yeni kupon tanımlanacak. O kuponlardan 33 lira olanı fatihkultukturkan arkadaşa veriyorum. Ordan gelecek olan kupon sanırım 33 tl max olacak onu isteyen varsa verebilirim tekrar zincirlemesine devam eden bir sistem yapmışlar.

Ben 44 lük kuponu kullandım. teşekkürler hocam. :++: Tam ihtiyacım olduğu zamandı.

greenice' Alıntı:
Ben 44 lük kuponu kullandım. teşekkürler hocam. :++: Tam ihtiyacım olduğu zamandı.

rica ederim hocam maksat iş görülsün.
arkadaşlar şimdilik başka kupon yok yeni gelirse tekrar paylaşırım.
sipariş teslim edilip onaylandığında yeni kuponlar gelecektir. Ozaman tekrar yardımcı olmaya çalışırım.

Bana gelen mesajı aynen aktarıyorum.Garanti Cep/Internet'teki isleminiz size n11.com'da 25TL indirim firsati kazandirdi. Kod: Z51Z1M43SSCD8A7U

Bugüne özel kodlar
bilgisayar33
bilgisayar100
bilgisayar150

İşinize yarayabilir.

Geri