Navigasyon Programı

Kodla Büyü

bigeast

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Soma'da ölenlere Allah'tan rahmet, ailelerine sabr-ı cemil niyaz ettikten sonra.

piyasada bulunan bir çok çin malı navigasyon programının çeşitli sebeplerle yazılımı silinmekte veya zarar görmektedir. Teknik destek ekipleri bulunmadığından dolayı soluğu sitelerde arayanlar için Navigasyon yazılımının setup dosyalarını buradan vermek istedim.
Ayrıca en son harita güncellemelerinden elimde olanını seçip yükledim.

Genelde çin malı navigasyon aletlerinde windows embedded ce 6.0 tarzı mini işletim sistemleri mevcut. Bilgisayara bağlayıp dosyaları navigasyonda bulunan alana veya harici disk alanına yükleyin ve kurulum yolunu seçip devam edin. Hepsi bu kadar.
Yalnız vereceğim dosya içerisinde ; SYS.txt ayar dosyasından navigasyon cihazınızın çözünürlüğünü elle değiştirip ekranı tam kaplamasını sağlayabilirsiniz.
[interface]
resolution_dir="480_272"
extra_settings=1
capture_to_jpeg=1
laneinfo_signpost_enabled=1
show_minimize=1
driveralert_sound=1

http://yadi.sk/d/xgc7fPRWQC3gD MobileNavigator, IGO
http://yadi.sk/d/-95CNy5uQC6Jx Maps,Poi
Kolay gelsin.

Teşekkür ederim, bende piranha marka var ve şu anda windows embedded ce 6.0 yazılımı yüklü acaba bu programları yüklesem çalışırmı...

Gerek yok hocam, şöyleki teknik desteği var zaten piranhanın.
https://www.naviextras.com/shop/portal sitesine girin cihazını bağlayın PC'ye hemen görecektir.Oturum aç dediğinizde adınıza kayıtlı olan daha önceden giriş yaptığınız cihazlarınız ve onlara ait güncellemeleri göreceksiniz. yok eğer ilk defa giriyorsanız kayıt olun cihazınızı tanıtın gerisini ücretsiz harita veya benzeri şeyleri otomatik olarak yapacaktır.

Hocam daha önce hiç giriş yapılmamıştı. Yedek vs de alınmadı.Sadece windows sürümü mevcut başka da birşey yok. Sanki format atılmış gibi hocam...Piranha 'ya yazdım gönderin bakalım diyorlar...

çok işe yaradı. piranha trooper hd var ve çalıştı :) ellerine sağlık teşekkürler... :+1:

bende EASY PRO NAV43 Nav43 Cihazı var MobileNavigator çalıştırınca ekranın yarısı gelmiyor çözünürlügü nasıl ayarlayabilir ???????

aynenbadi' Alıntı:
ben telde yandex navi yi kullanıyorum,bazen hedefi yazıp git dediğimde takılıyor hareket etmiyor.. :?
Aynı sorunu ben de çok yaşadım hocam yandex navide kaç kez yanlış yere götürdü beni yenilemeyi çok geç yapıyordu artık kullanmıyorum onun yerine iOS un haritalar uygulamasını kullanıyorum o hiç şaşmıyor

teşekkürler. elimde en son haritalar, poiler ve speed cam dosyaları mevcuttur. isteyenlere link verebilirim.

hayalcisuat' Alıntı:
çok işe yaradı. piranha trooper hd var ve çalıştı :) ellerine sağlık teşekkürler... :+1:
ben daha üye olmadım seçenekler arasında piranha trooper yoktu sen nasıl üye olup yaptın hocam çok merek ettim.trooper seçenekler arasında bile yok.piranhanın orjinal sitesinden farkı anladığım kadarıyla süprizleri nasıl yapıldığını anlatırsanız sevinirim.

merhabalar, üstad

bende ki çin malı kameralı gps navigasyon sistemi windows ce.6.0 kurulu
igo8 sorunsuz gps bağlantısı ve haritalar geliyor.
igo primo 2.4 çalıştırıldığında herşey düzgün açılıyor ama gps bağlantısı olmuyor. harita da ekrana istanbul tuzla çamlıbelde yolu geliyor, enlem boylamda değişiklik yapsam da yeni rota ayarı yapsam da (ankara için ) harita tuzladan ankaraya rota ayarlıyor.
sys dosyasında gps ayarlarında değişiklikler yaptım. igo8 den kopyaladım olmadı- save dosyasını yedekleyip silip çalıştırdım olmadı-
sorun gps bağlantısı ama nerede ki eksiklik ya da yanlışık bunu çözemiyor.
bir öneriniz var mıdır
teşekkürler.
ayrıca igo8 mi igo primo mu igo8 iyi ise primo ile uğraşmak istemem bu konuda sürekli çözüm arıyorum değip değmediğini de bilmiyorum
teşekür ederim.

Arkadaşlar mrh. Smartway sw 508 marka navigasyon cihazım var. yazılım silinmişti. yeniden yükledim ama dosya yolu nasıl ayarlanıyor bulamadım.ayarlar var ama dosya yolu kısmını buamadım.

selamlar,
aracımda monteli şekilde kullandığım navigasyon tv cihazım çalışmıyor. ustaya sordum yazılım lazım dedi fakat çin malı olduğu için yazılımı bilmiyorum dedi içinde marka model de yazmıyor.
nasıl bir uygulama yapılabilir acaba
çeşitli yazılımlar yüklenip deneyebilir miyiz ?

saygılar.

Geri