Ne Yapmalıyım

Kodla Büyü

umutcan33

Site Gezgini
Arkadaşlar ben norm fazlası olup ilceye 11 km bi kucuk okula geldım 14 saat dersim var ve btr oldum lakin okulda yeniyim ama bazı şeyler olunca size de danışmak istedim.Şimdi ders olmayınca öğretmenler odasında mecbur oturuyorum btr olduğumdan ama bu okulda sürekli okul küçük ücretlı öğretmende var 4-5 tane bana müdür yrd boş derse gönderiyor tmm dedik 1-2-3 derken bu böyle artttı etkınlık olur ağaç dikme öğrencılerı al git özel arabanla niye ben ee ders boş öbur öğretmenler az hepsi full girıo bıde kursa full girio ee ben bişilim ders mi gözuyle bakılıyor ne gereksiz iş varsa bna deneme sınavı olur btr günüm mesela sınıfa gidiom tmm da bugün mesala bı dersım boş arada hocam ee 7-a dersıne gir gene mı gelmedı hocası dedım ses yok çıktım çocuklara dersınız ne turkce ee hoca burda aşagıda mudur yrd beraber gezi planı haxorlıyorlar ders zamanı artık burama geldi haksızmıyım sizldrin dusuncesı ne mudurle konuşmalıöıyım okula gidesim gelmiyor çümkü

Hocam eğer okul müdürünün vereceği tepkiden korkmuyorsan gidip bunları okul müdürü ile konuşmalısın. Yada gerçekleri söyleyince bana davranışları ve tavırları değişir beni pişman ederler diye düşünüyorsan hepsini yut ne burda yaz ne de bir yerlerde dillendir çünkü sonuç alamazsın.

hocam kimseden korkum yok ne tavır alacak ben zaten işimi yapoyorum bizim bölume be öğretmenine verilen değer beni sinirlendiriyor yanlışmıyı

idareci olmakta ne var gözumuzde çok büyütmeyelim ben mdr yrd istememii biriyim böyle susarsak zaten bizi okulun elemanı gibi kullanırlar yorumları bekliyorum

Boş dersi doldurmak bizim görevimiz değil. Btr'nin boş dersi olmaz zaten. Boş saatte okulun bilgisayar işleri, kontroller vb. olur.

Görevlerin yazıyor hocam, başkasının boş dersini doldurmak, bir yerlere gitmek, öğrenci götürmek (heleki kendi aracınla sakın haaa ) senin görevin hiç değil. Müdürüne, çıkart görev yazını göster. bu işlerin dışında benim bir görevim olamaz de. yok olur derse bana resmi yazı ile bildir de, bakalım yazıya rağmen resmi yazıyla bildirebilecek mi? resmi yazıyla görevin olmayan şeyi yap dediğinde de sende dilekçe yaz okula ver. gerisini müdür düşünsün.

hocam kimse kimsenin bi dersine girmez lafa gelince konuşur full kursunu alır biz bölüm me gerek bar kursuna der mudur ile yardımcı kendıne kurs yazar bize gelince de bölr yarın müdürle konuşacam zaten sağolun

onların dediklerini yapıp da kendini bu şekilde üzeceğine, sen görevin olanı yap, gerisini yapma onlar düşünsünler. Önce can, sonra yine can... :)

Geri