neden hiçbir yerde faz 1 ve faz 2 imajları yok

Kodla Büyü

bilgisayarmax

Süper Üye
Süper Üye
merhaba arkadaşlar. 2 haftadır birçok kaynaktan et imajı arıyorum ancak tüm linkler kırık. özellikle mersin ekibi neden böyle bir uygulama yapıyor. yasaklanmış gibi hiçbir yerden imajlara ulaşamıyoruz. tesadüf olduğunu düşünmüyorum. var mı bir bilgisi olan

ben de o kadar aradım faz 1 imaj bulamadım Allah'tan faz 2'yi geçen sene indirmiştim, faz1'i gittim vestel bayisinden aldım. O da iso hali değil flashı verdim bootable attılar.

bende faz 2 win 8.1 pro yüklemiştim yandex ime bulunamaması teliften kaynaklı olabilir heryerden kaldırmışlar isteyene verebilirim

evet maalesef telif haklarından dolayı kimse yayınlayamıyor bende o yüzden kaldırdım zaten, buna meb çare bulması lazım tahtaları madem koydular lisanlı programlarıda okullara ücretsiz dağıtsınlar kimse ücretsiz Office programlarını kullanmıyor sonuçta bende gidip cebimden para harcayıp lisanslı program alamam.

neyin telif hakkı? içinde illegal lisanslanmış hiçbir yazılım omayan bir imaj pekala oluşturulabilir. windows lisansları zaten var. Başka ne için lisans ihtiyacı var ki? Soldan soldan pardusu yapıştır geç tahtalara diyorlar ya, hadi hayırlısı bakalım...

Hocam ilk kurulduğunda ben tahtayı hiç açmadan fabrika imajını aldım acronis ile. Hiç win 10 muş yok başkası imiş uğraşmıyorum. Basıyorum imajı

Neden imajlar yok, bu sorunun tek bir cevabı var TELİF

tahtalarda olan bir yazılım yüzünden tüm imajlar kaldırılmak zorunda kalmış. Söyleyeceğim şu olur en ufak telif hakkı olan şeylerden bile uzak durun. Hangi yazılım yüzünden kaldırıldığını şimdi buradan yazsam beni de mahkemeye verir firma o yüzden birşey diyemiyorum

Hocam ilk kurulduğunda ben tahtayı hiç açmadan fabrika imajını aldım acronis ile. Hiç win 10 muş yok başkası imiş uğraşmıyorum. Basıyorum imajı

valla en mantıklısı buymuş, her yeni imajı yükledik sanki ne olacaksa. elindeki imaj faz 1 mi 2 mi hocam?

bu imaj sorununa bakanlık birşey yapmalı. geçen bir tahtada dokunmatik ekran çalışmadı tahtayı indirdiler baktılar sonra driver sorunu var sistemi imajdan tekrar yükleyeceğiz dediler. normalde bu ücretli bir hizmet ama bu seferlik ücret almayalım dediler. imajı istedim biz veremeyiz dediler.

bu imaj sorununa bakanlık birşey yapmalı. geçen bir tahtada dokunmatik ekran çalışmadı tahtayı indirdiler baktılar sonra driver sorunu var sistemi imajdan tekrar yükleyeceğiz dediler. normalde bu ücretli bir hizmet ama bu seferlik ücret almayalım dediler. imajı istedim biz veremeyiz dediler.
İmaj için ücret talep edemezler il koordinatörüne söyleyin ücretsiz vermeleri gerekiyor

evet maalesef telif haklarından dolayı kimse yayınlayamıyor bende o yüzden kaldırdım zaten, buna meb çare bulması lazım tahtaları madem koydular lisanlı programlarıda okullara ücretsiz dağıtsınlar kimse ücretsiz Office programlarını kullanmıyor sonuçta bende gidip cebimden para harcayıp lisanslı program alamam.
hocam lisans gerektirecek programların hepsinin ücretsiz alternatifleri de var. hangi program telif hakkı gerektiriyor da bu durum ortaya çıktı.

TELİF
bu arada başlık
" neden hiçbir yerde faz 1 ve faz 2 imajları yok" yerine
"neden geçen sene indirip kenara koymadık" olsaymış daha iyiymiş

vestel servisinine flash bellek götürün yüklüyorlar en temizi bu

TELİF
bu arada başlık
" neden hiçbir yerde faz 1 ve faz 2 imajları yok" yerine
"neden geçen sene indirip kenara koymadık" olsaymış daha iyiymiş

geçen yıl indirip koymadığımızı nerden biliyorsunuz hocam. hem harici diskim hem bilgisayarımda var olan imajım virüs sebebiyle kullanılamaz halde. 2 yedekten fazla da yedek almadığımız için mi hatalıyız şimdi onu sorarsınız belki

Faz2 win10 imajı ile ilgili problemi 1 hafta öncesinden ilgili arkadaşa söyledim. Telif haklarından dolayı kaldırmışlar. Yeni bir tane yapıyorlarmış. Benim bildiğim sorunlu 2 program var. Sanırım 1 tanesi mersine özel. Yakında çözeceklerini söylediler ama 1 hafta oldu hala ses yok. Tam emin değilim ama imajı elden almam gerekebilir. Faz 2 win10 imajını bir btr öğretmen arkadaştan buldum ancak telif hakları nedeni ile şimdilik beklemedeyim. Yeni imajı bekliyorum. Yenisini de dağıtıp dağıtmayacakları belli değil.

... Faz 2 win10 imajını bir btr öğretmen arkadaştan buldum ancak telif hakları nedeni ile şimdilik beklemedeyim. Yeni imajı bekliyorum. Yenisini de dağıtıp dağıtmayacakları belli değil.
Mersinden Bahsediyorsanız artık imaj dağıtmayacakları bilgisini almıştım, imajı yapan öğretmen arkadaştan.

Epic pen den dolayı image ler kaldırıldı. Epic pen li bir image attığınızda tahtalarinizdan epic pen i kaldırıp benzer özellikte farklı bir program kurabilirsiniz.

Geri