Net Support 10.5 kulanımında Yadımcı Kaynak Lazım??

Kodla Büyü

mustafayilmaz28

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Merhabalar arkadaşlar.
Net support 10.50 kullanımda yardıma ihtiyacım var arkadaşlar.
(mesela ben bir öğrenci makinesi ne bağlandığımda -o makinenin kontrolunu elime aldığımda- bağlandığım makinenin ekranı tamamen siyah oluyor)
(yine ikinci bir sorun bütün öğernci bilgisayarlarının internet(komple),msn,Facebook veya istediği bir siteyi engelllemek istediğimde yapamıyorum)
İngilizcem yok :( ve bu nedenle programıda karıştıramıyorum istediğim gibi..

hocam sizin dediğiniz işlemleri yapmak mümkün.Şu an ilgili bölümleri hatırlamakta güçlük çekebilir sizi yanlış yönlendirebilirim.P.tesi inşallah konuya gerekli açıklamaları ekliyeyim.

tecnoteacher' Alıntı:
hocam sizin dediğiniz işlemleri yapmak mümkün.Şu an ilgili bölümleri hatırlamakta güçlük çekebilir sizi yanlış yönlendirebilirim.P.tesi inşallah konuya gerekli açıklamaları ekliyeyim.
Hocam Salı geldi... :( :oops: :roll: :cry:
(Dört Gözle Açıklamanızı bekliyorum)

mustafayilmaz28' Alıntı:
Merhabalar arkadaşlar.
Net support 10.50 kullanımda yardıma ihtiyacım var arkadaşlar.
(mesela ben bir öğrenci makinesi ne bağlandığımda -o makinenin kontrolunu elime aldığımda- bağlandığım makinenin ekranı tamamen siyah oluyor)
(yine ikinci bir sorun bütün öğernci bilgisayarlarının internet(komple),msn,Facebook veya istediği bir siteyi engelllemek istediğimde yapamıyorum)
İngilizcem yok :( ve bu nedenle programıda karıştıramıyorum istediğim gibi..

duvar kağıtları için view-current settings-view-wallpaper işaretle
interneti engellemek için web access-restrict all seçiliyor

cubido' Alıntı:
cubido' Alıntı:
mustafayilmaz28' Alıntı:
Arkadaşlar bu konuya yardımcı olabilecek biri yokmu :) :oops: :roll: Mümkünse Acil.
hocam bu gülen yıldız simgesini nasıl gizleyeceğiz öğrenci bilgisayarlarında
hocalarım yok mu şu olayı bilen

öğrenci bilgisayarında başlat programlardan netsupporta girip interface seçeneğinin altında silent mode yapacaksın sanırım böyleydi

Geri