Net support 10 da flash disk ve cd yasaklama

Kodla Büyü

servet

Aktif Üye
Arkadaşlar net support 10 kullanıyorum laboraturımda çoçuklar sürekli flash diskle yada cd ile kurulmadan oynanabilir oyunlar getiriyorlar bende istediğimde bunların çalışmamasını sağlamak istiyorum işin ilginci net supportta böyle bir ayar var yasaklaya getiriyorum gene olmuyo bunu nasıl yapacağım bilen varmı.

KIZARAK. Bir numune seç kendine. Sınıfta şöyle güzelce bir kız. Sonra bir de döv. Bak bakalım bir daha getiriyorlar mı.

Teknoloji de bazen insan karşısında aciz duruma düşebilir

:):):)

Netsupport sol menüde CD-Flash disk resmi olan butona tıkla. Ordan hangi bilgisayarınkini kilitleyeceksen onu seçip altta CD, USB, ve Audio butonlarından birini seçip Block Acces diyeceksin.

muratbdg' Alıntı:
Netsupport sol menüde CD-Flash disk resmi olan butona tıkla. Ordan hangi bilgisayarınkini kilitleyeceksen onu seçip altta CD, USB, ve Audio butonlarından birini seçip Block Acces diyeceksin.

hocam eminmisiniz çalıştığına ben yapıyorum çalışmıyor aynen sizin dediğiniz gibi cd ve flash resminin olduğu yere tıklayıp aşşağıdan block acces diyorum bilgisayara gidip flash taktığında yine okuyabiliyor.

Normalde arkadaşın dediği gibi yapılıyor. Ben netsupport 9' da arkadaşın dediği gibi yapıyordum. 10 da da aynı şekildedir. Hocam bağlantıları ve clientlere kurduğunuz programı kontrol edin.

hakoteknik' Alıntı:
Normalde arkadaşın dediği gibi yapılıyor. Ben netsupport 9' da arkadaşın dediği gibi yapıyordum. 10 da da aynı şekildedir. Hocam bağlantıları ve clientlere kurduğunuz programı kontrol edin.

Hocam bunu derken eyi kast ettiniz
ben hata cd ve flash diskleri yasaklayamadım arkaaşlar bu net support 10 da nasıl yapılıyr bilen varmı

Geri