Net support show yapılan ekrandan kurtulma

Kodla Büyü

btr1111

Aktif Üye
Arkadaşlar öğretmen bilgisayarındaki görüntüyü öğrencilere yolluyorum. Bazı öğrenciler bilgisyara resey atıp açıyor. Açılan bilgisayar show özelliğinden çokuyor istediği sey yapabiliyor. Reset atılsa bile açılınca direkt olarak öğretmen bilgisayarının görüntüsünü almaya devam edebilir mi?

Bende hemen tekrar bağlanıyor ve öğretmen bilgisayarının görüntüsü geliyor. Ama ayar yaptım mı ne yaptım hiç hatırlamıyorum. Bu ozellik var yani. Ayarları bi kurcalamak lazım.
Ayrıca reset mı atıyorlar yoksa düğmeden basıp kapatıyorlar sonra tekrar açıyorlar mı. İkincisi ise bunu güç seceneklerinden kapatabilirsiniz

Benim bulduğum çözüm, reset atan öğrencinin bilgisayarını ders sonuna kadar kilitlemek

Arkadaşlar öğretmen bilgisayarındaki görüntüyü öğrencilere yolluyorum. Bazı öğrenciler bilgisyara resey atıp açıyor. Açılan bilgisayar show özelliğinden çokuyor istediği sey yapabiliyor. Reset atılsa bile açılınca direkt olarak öğretmen bilgisayarının görüntüsünü almaya devam edebilir mi?
Ben öyle bir durum olursa; olmazda ola ki oldu. Sunumu durdurup tekrar bağlıyorum. İkinci ve en temizi engellenmiş uygulamalar kısmına o anda hangi programı anlatacaksanız izin verilen listesine ekleyin ve sadece izin verilenleri kullandır seçeneğini seçerseniz bilgisayarı kapatıp açsa bile netsupport başka programın çalışmasına izin vermez. Dersi bölmemiş olursunuz böylece.Sunum bitince de o çocuğun ekranını kilitliyorum ve ders sonunda herkes verdiğim konu ile ilgili bana uygulamasını teslim etsin diyorum. Böylece bilgisayarı kullanamadığı için eksiyi alıyor.

Arkadaşlar çözümü deneyerek buldum. Öğrenci bilgisayarında silent modu aktif edince sorun kalktı

Geri