net supportta toplu video izlettirme

Kodla Büyü

ofaruk71

Site Gezgini
Arkadaşlar benim okulum da projeksiyon cihazı yok.. bu yüzden öğrencilere netsupportla toplu olarak çizgifilm izlettirmek istiyorum.. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımız varsa lütfen yardımcı olsun

izlettireğiniz pcleri seçip sağ tıklayın, yada menüden seçmeden direk show videoya girin.

izleteceğiniz videoyu ağ bağlantılarım konumundan gösterin yoksa öğrencilere görüntü gelmez.

kolay gelsin

Ekli dosyalar

• 02.JPG
    02.JPG
    60.2 KB · Görüntüleme: 1,409
  • 01.JPG
    01.JPG
    17.7 KB · Görüntüleme: 1,409
olabilirt ama bazen kilitlenebiliyor bi ara denemiştim tam randuman alamadım.ama hiç yoktan iyidir.hareketli görüntüler donabiliyor

Hocam her ne kadar böyle bir şey mümkün olsa da ağınız bu kadar yükü kaldıramayacağından videoda takılma olacaktır. Bunun yerine bir ders önceden tüm bilgisayarlara dosyayı göndermeyi deneyebilirsiniz. -Ki bu da oldukça uzun süre alacaktır.

ExE' Alıntı:
Hocam her ne kadar böyle bir şey mümkün olsa da ağınız bu kadar yükü kaldıramayacağından videoda takılma olacaktır. Bunun yerine bir ders önceden tüm bilgisayarlara dosyayı göndermeyi deneyebilirsiniz. -Ki bu da oldukça uzun süre alacaktır.[/quhepsine attım mesala sonra nasıl yapacaz? yani yolu belirtmek için ne yapacaz

süper ekran kartı da olsa video olmuyor. takılıyor..

flash animasyonlar bile zar zor çalışıyor..

show aplication ile de çalıştırdığın programı öğrenci bilgisayarlarından sıkıntısız takip edersin. bir video oyntıcıyı seçebilirsin

Geri